Březen 2009

Děkujeme za 8000 návštěv

29. března 2009 v 17:17

Děkujeme všem, kdo náš web navštívili. Doufáme, že tomu bude tak i nadále a že se Vám naše grafika bude zamlouvat. Také pevně věříme, že toto číslo poroste i nadále.
S úctou, Váš LAYFORteam
K, Anička, Lenorka, Asheen, Sadie, Annýsek a vikyy

Layout - being a cat

15. března 2009 v 18:19 | Asheen |  Ash - volné layouty


Tenhle layout je vysoce optimistický a jarní. Včera jsem měla právě takovou náladu, dnes je to bohužel poněkud horší, ale to se snad vstřebá. Dělala jsem ho chvíli, teda asi čtyr oddechové hodinky a docela se mi líbí, myslím, že by si ho někdo vzít mohl.


Nekrást, nekopírovat, povinně navšívit. :-D

Asheen

Layout - bez názvu

12. března 2009 v 16:48 | Asheen


Tenhle layout nemá jméno, páč se mi k tomu nic nehodilo. Tak je prostě
bezejmenej. Podle mě by
se hodil třeba na nějakej fotografickej blog,nebo tak. Nevim, co na něj říkáte, je do
st neobvyklej, je to moje prvotina tohohle rázu..:-) Tak pochopení, prosím.


Layout je k dostání na mém mailu Asheen@seznam.cz, nebo ho můžete vidět i na layforu a mém blogu.

Nekopírovat, nekrást a tak podobně.

Asheen

Layout - Christina Augilera

11. března 2009 v 20:43 | Asheen |  Ash - volné layouty
Layout vznikal včera večer docela v poklidné náladě, je to taková patlanice. Kvalita je trochu snížená, kvůli 400kb hranici blog.cz, ale tak snad to nevadí.

ODKAZ


Nebudu kecat, bonusky:

Ikonka ta se mi hodně líbí, hlavně barevností


Dva avatary

A to je všechno. Znáte to, nekrást, nekopírovat a tak podobně. O heslo si pište na můj mail Asheen@seznam.cz, najdete mě taky na mém blogu a projektu layfor.

Asheen

Pokyny pro stahování

11. března 2009 v 17:09
pár pokynů pro ty, kteří se rozhodnou zažádat o vystavený layout ze stránky layfor.blog.cz

Design- Kristen Steward

8. března 2009 v 15:59 | anička |  Anička - layouty na objednávku


Abych, řekla, tohle byla taková "rychlovka" v záchvatu tvoření. No, jsou tu dvě verze, vyber si která se ti líbí víc a pak řekni. Není to podle představ, které jsem měla než jsem tenhle design začala dělat, no. Není tam tvoje oblíbená hnědá sorry, ale ty fotky jsou celkem nové.

Napiš mi na mejl- anicka.hernikova@seznam.cz heslo tvého blogu, pro nastavení, nebo mi napiš svůj mejl a já ti pošlu heslo od blogu s designem.

Design-taylor swift

8. března 2009 v 15:01 | anička |  Anička - layouty na objednávku

Tak. tento design mě sedl. Není nijak extra graficky vypracovaný, ale mě se líbí. Je takový veselý a přitom celkem obyčejný. nijak přeplácaný. Sice se mi zdá ta taylor poněkud umělá, ale co mezi blogovou komunitou je těď oblíbená. No já už radši makám, nebo mě ta "vychytaná Vista" zase postihne v nepravou dobu... :D

Napiš mi na mejl- anicka.hernikova@seznam.cz heslo tvého blogu, pro nastavení, nebo mi napiš svůj mejl a já ti pošlu heslo od blogu s designem.

Design se Zacem

8. března 2009 v 14:31 | anička |  Anička - layouty na objednávku

Ne, nebyla to moje chyba. Promiň. Zabralo mi dost času než sem našla od toho "slizounka" aspoň dvě normální fotky. Na těchto vypadá aspoň na svůj věk a ne jako nějakej přiblblej teenager... Vážně ho nemám ráda. Můj názor. NEní tak špatný, ale zase není nádherný, no uznejte sami.


Napiš mi na mejl- anicka.hernikova@seznam.cz heslo tvého blogu, pro nastavení, nebo mi napiš svůj mejl a já ti pošlu heslo od blogu s designem.

Blond Scene design

8. března 2009 v 9:39 | anička |  Anička - layouty na objednávku
PREWIEW: WWW
PRO: Nixy- WWW

No tak blog.cz, mě zase nasral co se týče nastavení. Musela jsem hodně móc zhoršit kvalitu okrajů, aby to blog vůbec nahrál. Pche! No sadie řekla že je na pohled pěkný, tak snad se bude líbit. Sice je to "zrnění" v okrajích trochu vidět, ale záhlaví má kvalitu jakou má mít.

Napiš mi na mejl- anicka.hernikova@seznam.cz heslo tvého blogu, pro nastavení, nebo mi napiš svůj mejl a já ti pošlu heslo od blogu s designem.

Layout pre Báru a Niku

7. března 2009 v 17:06 | K |  K - layouty na objednávku
Objednávky na mňa sú stále odstavené, no dnes som urobila jeden layout pre Báru a Niku. Ich stránka ma totižto zaujala a webové layouty robím rada. Teda: napodobeniny official webov :D Bolo mi povedané, že tam smie byť akákoľvek celebrita a keďže som mala nepoužitý photoshoot Demi Lovato ktorý mám fakt rada, použila som ten. Už zo zvyku som layout robila čistý a jedoduchý, hlavne účelový a znova budem za narcisa, pretože mne sa páči. Snáď som úlohu splnila a musím povedať, že robiť layout pre tieto baby bola radosť, takže som si dala záležať. Bez bonusov.

+ PREVIEW +

Budem rada ak sa vyjadríte :-)