Červen 2009

Nový layout na layforu..?

30. června 2009 v 19:38 | Asheen |  Systémové zprávy
Mno, tenhle layout je na layforu už kolem tří měsíců a začíná mě trochu nudit...začala jsem pracovat na novém, zkouším jiné postupy. Ehm, ehm, je modrý, ale můžu se obhajovat tím, že je to AQUARIUM..:-D... asi udělám více verzí, zatím zkouším něco trochu "grafičtějšího", ale není vyloučené, že zase sáhnu po verzi "jednoduchost nade vše".

To je všechno, je to jenom taková..poznámka.

Asheen

Blend do challenge Lenorky

26. června 2009 v 8:53 | Asheen |  Blendy
Tak tohle je snad poprvé, co se s blendem účastním challenge... asi to není nic moc, je to velmi nečekaně modré a dala jsem tam kus jejího životopisu, protože mi to přišlo...prostě jako dobrej nápad, mno. Jelikož se mi nechtělo dělat náhled ručně, uložila jsem to na Photobucket...až se na to budete koukat, prosím ignorujte milion reklam.


Ali larter,blend

Díky, Asheen

Lalala

25. června 2009 v 16:02 | Becky |  Systémové zprávy

chtěla jsem oznámit, že v neděli odjíždím na týden k moři, tak se mě neptejte kde sem a proč zrovna nedělám designy, to co nestihnu dneska nebo v sobotu bude až za týden (protože v pátek taky nemůžu, je rozlučka s deváťáky).
Nejsem stroj, i já chci mít prázdniny :)

a myslím si, že ani není nutné psát tady pokaždé když někam pojedu, prázdniny nemám nijak nacpané, ale nepiště mi rposím o designy.

P.S.: avatar ke Kyře do chall.

Dotaz - jaký používáte program pro animace?

25. června 2009 v 15:36 | Asheen |  Systémové zprávy
Mám na Vás takovej dotaz ohledně grafiky - potřebovala bych program pro animace, který umí prolínat, posunovat...automaticky, ne jen problikávat obrázky.
Gif Animator samozřejmě vlastním, ale to není ono... Hrála jsem si s animací v Photoshopu, ale neuměla jsem to dát do formátu, aby to fungovalo - vždycky se to nějak pokazilo (dobrala jsem se výsledné animace, ale v žádném formátu nejela)....

Takže kdyby někdo věděl o freeware programu tohohle typu, byla bych moc ráda.

Díky, Asheen

Odkazy na obrázky - kreslené

25. června 2009 v 9:53 | Asheen |  stahuj jiné
Jelikož jsem před malou chvílí uveřejnila tutoriál, jak udělat jednoduchý kreslený layout , rozhodla jsem se, že sem dám i kupu odkazů na kreslené obrázky, které byste mohli využít. Většinou se jedná o tzv. cute obrázky - roztomilé, barevné, holčičí.Náhledy dělat nebudu, protože jsou zbytečné, rozdělím to do jednotlivých kategorií. Na závěr bych chtěla připomenout, že kopírování je v tomto případě povoleno, ale jen s funkčním odkazem a ikonkou layforu - A Q U A R I A.

lidé:, 1 2 3 4 5 6 5

zvířata: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

jídlo: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ostatní: 1 2 3 4

Snad se líbí. Určitě tu někdy přibyde ještě další várka, možná zaměřená na jiné obrázky:-)...
Doufám, že si některý vyberete třeba pro zhotovení toho jednoduchého layoutu z mého tutorialu.

Asheen

Rozsáhlý tutoriál - Jak vytvořit jednoduchý layout v Adobe Photoshop

25. června 2009 v 9:31 | Asheen |  Tutoriál - jak vytvořit layouty
Ehm ehm. Konečně se v téhle rubrice něco objeví... Aby bylo jasno, jsem nemocná, takže jsem si sedla a vytvořila pro ty, kdo se chtějí naučit zacházet s PS rozsáhlý, třístránkový tutoriál, který obsahuje návod na vytvoření jednoduchého kresleného layoutu. Je nutné postupovat postupně (1. strana, 2., 3.,), jinak to nebude mít ani hlavu, ani patu, protože tutoriály na sebe navazují.

Chtěla bych jen upozornit, že pokud se bude snažit někdo tento tutoriál ukrást, v případě, že bych ho našla ( a já si ho najdu), budu to řešit s administrátorem blokací vašeho účtu, popřípadě jeho úplným smazáním..

Nebudu víc kecat, tady to je.


Ať dobře slouží - P.S: byla bych moc ráda, kdybyste mi někdo ukázal vás výtvor:-).

Asheen

Layout - Hošánci zlobili, viďte, pane Filuto?

24. června 2009 v 18:06 | Asheen |  Ash - volné layouty
:-D...no prostě úlet. Tohle si nikdo nevezme, každopádně jsem se do toho pustila, protože layout s Red Dwarfem a speciálně epizodou Karanténa, mi nedal spát. Je to KATASTROFA, ale s ohledem na materiál (google, špatná kvalita), je tohle ještě docela přijatelné .. a netlemte se moc.

Přece jenom... pokyny pro stahování zde
Bonusky nejsou :-D...jenom ten avatar...


Asheen

Layout - Ayumi Hamasaki

24. června 2009 v 16:34 | Asheen |  Ash - volné layouty
Ehm. Nutno podotknout, že layout s touto osobou je premiéra. Jako vždy, rozpracovaná "kostra" mi dost dlouho tlela ve složce, dneska jsem si sedla a konečně ji dodělala... snad se líbí. Bonusky jako vždy najdete pod perexem. Btw, na tomhle layoutu jsem si dala záležet, aby seděl - dále také upozorňuji, že pokud bude mít někdo zálusk krást, nedopadne to s ním dobře. Díky za pozornost ;)

Pokyny pro stahování zde

Asheen

Kterak se nám rozmohly krádeže

24. června 2009 v 12:39 | Asheen |  Systémové zprávy
Podívejte, drahouškové... včera a dnes jsem objevila asi tři případy krádeže mojí grafiky. Popřípadě krádeže pozadí, nebo jen části layoutu. Víte, já nejsem úplně bezbranná...víte, já se hodně zlobím, když je někdo natolik neopatrný zloděj, aby se později s mým layoutem přihlásil do hodnocení blogů... víte, nikdy jsem netvrdila, že jsem hodná..

Například http://gaga-lady.sblog.cz. Majitelka si zjevně myslí, že jsem mírná, spravedlivá, hodná adminka, která chudáčky zloděje pomine mávnutím ruky. Bohužel, já taková nejsem...

Nebo http://perfect-illusion.blog.cz , autorka, která si mi psala o layout a nakonec ukradla část pozadí z layoutu ZDE. Nechutné.

Do teď jsem byla hodná, teď jsem se ovšem proměnila ve vrčící saň, plivající oheň. Zdržovati se v mojí přítomnosti se nedoporučuje.

Doufám, že jsem těm, kteří grafiku ukradli, dopřála příjemný den.

S pozdravem, mstivá Asheen

První várka layoutů ze soutěže

23. června 2009 v 16:31 | Asheen |  Archiv layoutů ze soutěží "o layout měsíce"
Tákže. Jelikož se v soutěži měsíce o nejlepší layout 1 povedlo nevídaným způsobem hned pět prací, kochejte se :-P....stažitelné jsou samozřejmě všechny, stačí napsat autorovi.

----------------------------------------------------------------------------------
autor: ToM (výherce soutěže)
výtvor: ZDE
poznámka ke kontaktu (autor nemá web): napište Asheen o jeho icq

výtvor: TADY


výtvor: TADY


výtvor: ZDE


No nejsou krásné?:-)...

Asheen