Červenec 2009

Layout pre Kikinu

28. července 2009 v 16:48 | K |  K - layouty na objednávku

Názov: Emma Watson
Textúry a brushe: žiadne
Obrázok: watson-daily.com
Font: Arial - misc Windows font
+ PREVIEW +

Layout s Emmou Watson pre Kikin Twilight a Harry Potter blog. Objednávka bola, že má byť fialový, lenže fotky, ktoré by som tak vedela spracovať boli nekvalitné, alebo nepoužiteľné. Tak to snáď nevadí a páči sa ti aj tento. Ak áno, už som ti poslala mail, prinajhoršom ak sa ti nebude zahovárať, preradím ho do voľných. Mne osobne sa celkom páči, len nie som spokojná s písmom v menu, ale čo už. Ak sa ti zapáči, budem rada, ak nie, nenahnevám sa :-) Ako bonusky len avatar a ikonka. Ak ti ich treba viac, pokojne sa mi ozvi...

Layout Luna Lovegood

27. července 2009 v 19:39 | K |  K - voľné layouty
Layout. Zelený. S Lunou. Hrôza. Trocha som nepremyslela výber fontu do záhlavia, ale inak som s ním celkom spokojná. V poslednej dobe som vyrobila veľmi málo patlaníc a táto je jedna z najlepších XD Bavia ma robiť layouty s tématikou Harryho Pottera bez Harryho Pottera.
Ak máte na lay zálusk, hláste sa na layfor.blog.cz, pravidlá sťahovania môžete nájsť TU. Znova pár bonusov, normálne sa tu normálne tak slabšie činím, však? XD Nekradnúť, nekopírovať! Okrem trápneho avataru je tu ešte trápnejší rozdeľovač

Layout Weasleys' Wizard Wheezes

26. července 2009 v 14:04 | K |  K - voľné layouty
Layout inšpirovaný obchodom Weasleyovie dvojčiat. Obrázok je z Wikipedie a keďže jeho hľadanie aj výroba layoutu ma stáli všetky nervy, budem veľmi veľmi zlá, ak niekto čo i len pomyslí na to, že si zakradne. Layout môžete sťahovať cez pravidlá sťahovania TU. Alebo mi napíšte na mail katarina.tanczosova@gmail.com. Menu je hore, keďže som zabudla na nastavenia a už sa mi ho nechcelo prerábať. Stránka roluje, pretože nastavenia inak nedovolili. Ako bonusy len jeden avatar, trocha širšia ikonka a špeciálny rozdeľovač.

Lay - víceméně na přání - Another chanel (say yes for past)

25. července 2009 v 13:06 | Asheen |  Ash - volné layouty
Jiný kanál, řekni ano minulosti...
Tenhle layout vznikl jako reakce na komentář číslo [15]v článku, který naleznete ZDE.
Celkem se mi líbí, myslím, že podmínky jsem splnila :-). Layout nadiktovala Mrs.Black, třeba se jí bude zamlouvat a vezme si ho.

Samozřejmě je také volně stažitelný, pokyny pro stahování naleznete zde.

AsheenMalý nápadíček, aneb Asheen se nudí

24. července 2009 v 16:21 | Asheen |  Systémové zprávy
Ehm ehm. Zkouším dělat všemožnou grafiku, ale nějak nemám vůbec nápady. Objednávky jsou pozastaveny, stejně nejsou nic moc (kromě té poslední, ale tu nebudu dělat z principu, jelikož člověk, který ji napsal evidentně nečetl ani pravidla, ani oznámení, že layouty na objednávku nedělám).

Taaakže Vás prosím, abyste mi popsali Vaší představu o ideálním blogu. Můžete to pojmout i jako objednávku, ta, která mě nejvíc zaujme bude zrealizovaná jako layout (a potom, pokud se bude někomu líbit samozřejmě stažitelná). Nebo i více z nich, záleží na tom, kolik se jich sejde:-).

Budu moc ráda, když někdo bude spolupracovat, myslím, že to není špatný nápad. Klidně se rozepište, popište mi to co nejdetailněji a já prostě zkusím dosáhnout ideálního výsledku. Myslete ale prosím na to, že i blog.cz má své hranice:-D.

Co potřebuji vědět:

1) téma layoutu (tzn. např. jméno a přijmení herce(herečky), film, fanclub, roční období, živly, abstrakce...) - čím víc se rozepíšete, tím to bude přesnější.

2) barvy (světlé, tmavé, přesně definovaná barva (pr. modrá, zelená) a jejich kombinace

3) přibližná šířka a orientace stránky (na střed, doprava, doleva, střední, velká, malá šířka...)


4) zda má stránka vypadat jako web nebo jako tohle (tzn. jestli preferujete "webové rozhraní", nebo "patlanici")

5) ostatní upřesňující informace (popište prostě co nejpřesněji Vaši představu)

Doufám, že se alespoň někdo zúčastní a já dostanu nápad a příležitost vytvořit něco...já nevím, zase trochu jiného:-).

Howk, Asheen

Lay - Jungle

23. července 2009 v 10:48 | Asheen |  Ash - volné layouty


Co bych k tomu dodala...Layout byl původně do soutěže, ale nakonec není :-D, mimochodem, všechny obrázky jsem do sebe patlala sama, vč. hada a tukana.
Jestli tohle někdo ukradne, budu fakt zlá... Je mi jasné, že přechod stránky jsou dost vidět, ale předelávat to nebudu, protože pochybuju, že si to někdo vezme..

Pokyny pro stahování zde


Layout na přání pro Myzterig(a)

20. července 2009 v 19:04 Ash - layouty na objednávku
Tak trošku webový layout, zase animace...fakt velká práce, hodně dřiny, ale vyplatilo se to, nevypadá to zase tak špatně:-).
Majitel nechal všechno na mně, takže úplná spokojenost, Asheen zase směřovala do modré barvy...podmínkou byla jenom animace, takže jsem ji hodila nahoru, moc se mi tam nezamlouvá, ale prej je dobrá.
Mno, to je všechno...:-D Nekrást.. Upozornění: všechny buttonky a tak podobně jsem dělala ručně, takže ať mě zase nikdo neobviňuje z krádeží...

upozorňuji, že laye na objednávku nedělám, tohle byla výjimka!


Asheen

Naruto avatars

19. července 2009 v 18:04 | Estel |  Avatary a ikonky
Posledně jsem se trochu hrála a splácala několik avatarů z Naruta. Nejsou sice nic moc, jde na nich vidět moje obvyklá přeplácanost, ale přece jenom vypadají mnohem líp než moje poslední avatary (ty jste naštěstí neviděli). :D


Lay na přání pro Tesii

18. července 2009 v 17:23 | Asheen |  Ash - layouty na objednávku
Layout, se kterým jsem se dělala dnes opravdu celý den, tzn, kolem sedmi, osmi hodin. Možná na to nevypadá, ale je to tou animací, která je v záhlaví (nemění se moc divoce, aby to nepůsobilo zběsile...:-) tak si na ni chvilku počkejte). Není to extra kvalita, předtím to samozřejmě bylo lepší, ale musela jsem se vejít do 400kb, mno:-). Jinak je u toho hodně bonusů, jak si to majitelka přála, hodně avatarů...co k tomu dodat, mělo to být téma "New moon"...Vůbec se v tom neorientuju, takže doufám, že vyhovuje.

Jinak, prosím, PROSÍM nekrást...vážně mi to dalo hodně zabrat. Chtěla jsem, aby to působilo webově, dalo mi zabrat vybrat barvy, protože tu animaci jsem tam prostě chtěla:-D.


Až ho majitelka nebude mít na blogu, změním nadpis na new moon a bude volně k dispozici.

Asheen

Jsme zaregistrovaní s SiteAdvisor(u)!

17. července 2009 v 11:09 | Asheen |  Systémové zprávy
Mám fakt radost, SiteAdvisor je server a program, který "hlídá" bezpečnost stránek - požádala jsem je o zařazení layfor.blog.cz do seznamu čekatelů na posudek - a layforu dali zelenou, což značí, že tento server je bezpečný :-)...


Můžete si ho zde zdarma stáhnout a využívat, zaregistrovat si svoje stránky a dokázat tak uživatelům, že je vaše stránka bezpečná, nez virů a podobných potvor...

Jinak se dá dobře využít při hledání na google, označí vám přímo odkazy, takže než vlezete napříklas na stránky pixelky.net, kde se nachází trojan (z vlastní zkušenosti), upozorní vás a vy nemusíte vlastnit žádné domácí počítačové zvířátko..

Odkaz na link posudek k layforu naleznete ZDE.

Jupia!

Asheen