Srpen 2009

Maturitné pozastavenie objednávok

31. srpna 2009 v 9:45 | K |  Systémové zprávy
Takže, prázdniny sa závratnou rýchlosťou Warpu osem končia a preto prichádza aj moje oficiálne vyhlásenie, ktoré asi mnohích nepoteší. Zverejňujem ho v takto neosobnú dobu, pretože dnes ma čaká ešte rozsiahle prepisovanie poznámok z technológie a potom zhľadávanie štvorročných poznámok a balenie na intrák.
K nám tento školský rok maturuje a kvôli učeniu oficiálne POZASTAVUJE objednávky layoutov na jej osobu! Každý ignorantský email, ktorý mi príde, bude rovnako ignorantsky zahodený do koša!

Objednávky nebudem prijímať celý tento školský rok, do konca maturít a prijímačiek na vysoké školy - presný termín ešte určím. Voľným layoutom a inej grafike sa ale samozrejme venovať budem aj naďalej ak opakovanie dá, len to nebude v tak častom intervale ako doteraz. Preto prosím o trochu strpenia a pochopenia, raz si to zasadne na vás všetkých a tí, čo si tým už prešli, vedia o čom hovorím. Takže ešte raz! OBJEDNÁVKY NA K POZASTAVENÉ (sledujte horný box).


Titulek

31. srpna 2009 v 9:23 | becky |  Colorizace
|||||

ta druhá se mi líbí ta první ne.
A potom jsou tu jedna colorka na dvě verze :) Co myslíte, mdorá nebo nazelenalá? Podle mě tam každopádně gwen vypadá nějak... eh... nemocně? :D
Jednoduchý dětský rozvrh s Montgomery Burnsem

30. srpna 2009 v 15:03 | Asheen |  stahuj jiné
:-D...Ne, musím se smát...udělala jsem naprosto primitivní, jednoduchý, pitomý rozvrh hodin pro žáky základních škol - je totiž jen do 6. hodin.

náhled: (P.S: klikněte sem )Asheen

P.S: Kopírovat možno pouze s funkčním odkazem na layfor.


Hlasování - nejpopulárnější člověk či téma pro grafiku

30. srpna 2009 v 14:30 | Asheen
Docela by mě zajímalo, co nebo koho Vy, čtenáři preferujete jako téma pro grafiku/layouty. Dneska jsem totiž chtěla spáchat nějaký laoyout s celebritou a došlo mi, že pokud chci udělat něco, čeho se někdo ujme, bude to muset být populární.

Proto se ptám: Nejoblíbenější celebrita,skupina, téma, ovoce, zelenina, cokoliv?!

Prosím piště do komentářů Vaše názory, určitě se něčeho chytím a pak s tím spáchám grafiku.

btw:P.S: pro adminky: napište si na můj mail Asheen@seznam.cz o nové heslo.

Asheen

Nový lay

28. srpna 2009 v 19:56 | Asheen |  Systémové zprávy
Oznámení o novém layoutu. Nějak nemám, co bych k němu dodala, snad jen, že nastavování bylo mírně o nervy a že vůbec nevím proč, ale v originále je to celé o pixel posunuté.
A jelikož nechci tenhle článek blokovat pitomými články a bonusky k layoutu nejsou (jednoduše se nepoužívají), můžu Vás jenom proprosit, abyste napsali, co si o téhle změně myslíte.


Asheen

Nový možný layout pro revoluční layfor

28. srpna 2009 v 14:39 | Asheen |  Systémové zprávy
Na adrese www.escaparate.blog.cz je zkouška nového možného laye pro layfor.

Asheen

Aktualizace k revoluci na layforu

26. srpna 2009 v 18:19 | Asheen |  Systémové zprávy
Ehm ehm ehm.

K členství:

Zůstává: Ash, Aný, K, Becky
Nevyjádřily se, nebo si výše nejsou jisté, zda se budou layforu věnovat: Sadie, Nikky
Odchází: Lennorka, Estel

Připomínám také, že ty, které zůstaly, se zavázaly se o layout starat a jeho osud jim není lhostejný.. Pro ty, které se ještě rozhodují: nezapomeňte, že je potřeba se zapojovat do adminských věcí, hlasovat a že s rekonstrukcí bude nepředstavitelná práce.

Je také možnost pouze přidávat jako "hostující admin", ale neúčastnit se hlasování - k názoru hostujícího admina nebude přihlíženo (samozřejmě, že budeme rádi, když nás svým názorem obdaří:-D).

Změní se i název: Aquarium jako název padá, poněvadž to mělo symbolizovat první team layforu, který padl. Zatím vítězný název je escaparate ze španělského "vitrína".

Kamenování a pranýř v komentářích.

Znova?!

25. srpna 2009 v 23:38 | Asheen |  Systémové zprávy
Takže. Ty z Vás, které sem přišly nedejbože aktualizovat možná zjistily, že se změnilo heslo.
A to kvůli následujícím skutečnostem:

1) Aný odchází. Jedoduše proto, že odmítá dělat grafiku cizím lidem, aby ji rozkradli a poškodili.
2) Layfor se ani zdaleka nepodobá tomu, co jsem z něj chtěla mít - jak říkala Aný.
3) Adminů je tady moc. Jednoduše spolu nekomunikují.
4) Sadie se absolutně něobtěžuje s tím, aby layfor kontaktovala, Aničku jsemtaky neviděla pěkně dlouho, Lenorka se zapojuje jenom ve své "silné chvilce".
5) Layfor sama fakt neutáhnu a když mi zmizí Aný, bude to tady ještě vtipnější, než předtím.

Takže žádám adminky, aby se rozhodly. Teď a taky, do komentářů. Pokud mají zájem ještě být v teamu - ale v teamu, co si pomáhá a funguje, nechť to napíšou do komentářů. V tom případě ale počítám s jejich aktivní účastí co se týče řešení adminských problémů.

Layfor se bude muset změnit. Celej a pěkně od základů. Ty z Vás, které by chtěly pokračovat dál, ať se zapíšou. Ty, které ne, ať se nezapisují, nebo se ozvou, že na to dlabou. Protože na tohle já nemám nervy.

Pak se budeme domlouvat, co dál - co se týče "práv" a administrace. Možná si polovina návštěvníků řekne, že jsem magor - ale takhle by to fakt dál nešlo.

Děkuji za přečtení, čekám na komentáře od adminek.

aktualizace k 26.8:

1) Aný se vrátila a pomůže mi s rekonstrukcí


Asheen

Layout Bradley Cooper

24. srpna 2009 v 21:11 | K |  K - voľné layouty
Dnes sa prekonávam, ale všetko je čiernobiele XD Proste sa mi nedarilo zohnať farebné shooty a z tých, čo farebné boli, bola použiteľná len jediná fotka. Každopádne, dámy a páni:
V podstate som ho urobila, aby som si vyžehlila New York, I Love You, len neviem či sa mi to podarilo. Ja si odpúšťam, čo vy?
Kritizujte. Sťahujte. A množte sa.


Layout New York, I Love You

24. srpna 2009 v 15:53 | K |  K - voľné layouty
Je absolútne o ničom, ale keď už som nad ním presedela tri hodiny, myslím si, že je rozumné ho sem dať a neskladovať ho len tak niekde. Nápis v záhlaví je úplne mimo a jediné, čo sa mi na tom páči je ten blend. Ale nevzdávam to, akonáhle pustia do obehu nejaké poriadne screeny z filmu, skúsim to znova. Zatiaľ je tu tento odpad. Objednávajte viac menej ako obvykle, ale čítajte PORIADNE pravidlá sťahovania, pretože na to každý zvysoka kašle.
A vy nechcete aby sme boli zlé. Nie, vy to vážne nechcete. Verte mi.