Prosinec 2009

Son Ga In, BEG, Kim Jae Joong, Lee Hong Ki

30. prosince 2009 v 20:58 | Niккi |  Avatary a ikonky
Asheen už to psala. Přeju Vám, abyste si užili Silvestra, přežili ho ve zdraví se všema končetinama, prstama atp. A ať další rok 2010 je pro Vás úspěšným rokem. Já osobně v to doufám, protože rok 2009 pro mě byl plný hodně nešťastných událostí.

Teď už k avatarům. Jsou tam asi 2 fotky z The Prince In Prague, jak jsem slibovala a jak jste se mohli dočíst v minulých článkách ode mě. Kdo se to nedočetl, má číst předchozí články :D


Přes Silvestra a Nový rok layfor oslavuje

30. prosince 2009 v 18:17 | Asheen |  Systémové zprávy
Upozorňujeme, že pokud se vám zdá, že je na layforu snížený provoz, je tomu tak :-). Protože nikomu z adminů se nechce trávit čas za počítačem na Silvestra a Nový rok :-).

Omluvte tedy snbíženou aktivitu, pokud nenastane 1.1.2010 konec světa, měli bychom aktualizovat jako doposud :-).

Přejeme krásného Silvestra (málo bolestí hlavy, neporpálené střechy od rachejtlí, co nejméně nešťastných příhod) a úspěšný start do nadcházejícího roku.


S pozdravem Asheen, za layfor team.

Thank You for let Me be Myself again.

27. prosince 2009 v 18:19 | K |  Avatary a ikonky
Polovica Ting Tings, Momsenka, Flo a kráľ našich srdcí a náš hrdina - Poirot. Nestoja za veľa, preto aspoň takto, ja ich odmietam skladovať :-)

xxx

Base Taylor Momsen a Florence Welsh od Strangeba. Tie textúrové už mi v poslednej dobe nejako nejdú :D... Idem ja radšej nadnes. Stráviť zvyšok večera so slečnou Marplovou.


Keby som mohla, niekoho tu rada preplieskam.

27. prosince 2009 v 13:29 | K, alebo tiež vraj L |  Systémové zprávy
Tak a dosť. Stúpol mi adrenalín a hoci mi je viac než jasné, že najmenej do 24 hodín sa na Layvtipe objaví parodujúci článok, je mi to suverénne u prdele.
Mám dosť toho ako sa všetci po Asheen vozíte, mám dosť toho kvanta komentárov od Dark Angela, mám dosť jeho nechutných vtipov, mám dosť vtiernosti a dvojtvárnosti niektorých jedincov! A tentokrát to poviem tak aby nemali problém rozumieť všetci: bezpáteřní zasrani.

Nikto nie sme povahovo dokonalý. Ja mám tendenciu pritvrdo dávať najavo svoje vedomosti, niekedy to vyznieva povýšene, ale o to mi nikdy nešlo. Asheen má charakter, vie čo chce a nebojí sa to ukázať svetu. Správny prístup, pretože dnes inak neuspejete. Ak to vám, sockám, úbožiakom, príde ako prejav stelesnenej dokonalosti, ktorú tu podľa vás ona propaguje, je mi vás ľúto.

Je mi ľúto, že sa vám ozývam takouto cestou. Mrzí ma, rovnako ako Lathenie, že niečo tak hlúpe a podprízorné rozdelilo blogerov na dva tábory. Považujem Layvtip za oplzlé dielo niekoho, kto nevie čo so svojou zášťou voči Asheen. A vy všetci, čo sa na tom tak živo zabávate, verím, že by vám určite nebolo jedno, keby takto bola zhanobená VAŠA práca, ako tu energicky uvádzate. NIEJE to smiešne, pretože sa snažíme niečo dokázať, pretože sa snažíme vypĺňať si čas niečím čo nás baví a uvedomte si, že to všetko robíme hlavne pre VÁS.
Ak nie ste ochotný pochopiť naše trápenie, ak vám je jedno, že nás to zraňuje, oceníme, ak si to necháte do komentárov tej stránky, ktorá toto všetko spôsobila. Nepotrebujeme to počúvať ako na kolotoči a určite nie od niekoho, kto nemá súdnosť.

Malý bláznivý hřebík

26. prosince 2009 v 18:02 | aný |  Pixelky
Ještě před hodinou jsem měla strašlivou chuť vytvořit nesčetné množství různých pixelek.
Když se tak koukám na tohohle ubohoučkého ninju, jenž bezdůvodně mává rukama, veškeré tvořivé nutkání mě opouští...
Užívejte v míru, nevydávejte za své a v ideálním případě uvádějte zdroj.

aný


Ponožky speciálně pro Lathenii

25. prosince 2009 v 22:06 | Asheen |  Pixelky
Latheniesi mi stěžovala, že nedostala na Vánoce pod stromeček ponožky. Tak jsem jí jedny vyrobila.


Hohohó, jsem Ježíšek :-D.

Asheen

Něco pro Twilight maniaky - R. Pattison a jeho modlitba k Ježíškovi

25. prosince 2009 v 21:31 | Asheen |  Blendy
Takhle to prosím vypadá, když TeSSii poprosí o animaci a ona pak nejde nahrát na IMAGESHACK. O dva dny později. Omlouvám se :-D.

http://img707.imageshack.us/img707/7009/robertovyvnoce.gif

Zároveň se chci omluvit všem Twilight maniakům za zhrzení jejich ikony.

Asheen

...Pan Filuta se moc zlobí.

25. prosince 2009 v 21:04
Tak hele. Parodující blog je sice vtipná, nikoli však hezká záležitost. Neschopnost pod svým jménem říct jakejkoli názor jenom proto, že jsem to já, to je taky tak nechutně krásné. A mně se z toho zvedá kufr.

Takže musím říct, že když už si někdo dá tu práci, aby nás ve všem parodoval, trochu mě to těší. Protože jak ten člověk asi musí závidět, to si neumím představit.
Paradoxem je, že ten člověk grafiku zvládá, kdyby to nebyla podlá svině, s jeho schopnostmi bych uvažovala o přijetí do týmu.

Je mi jasné, že pod tímto článkem se strhne nechutná debata o tom, jak jsme strašní (a nejvíc samozřejmě já) a člověk, který nám chce ublížit, z toho bude mít škodolibou radost.

Chi vám jen říct, že by se vám taky mohlo stát, že bych přestala vystupovat pdo svým jménem. Protože pak byste mě brali jako člověka, zatímco teď do mě ryjete a ubližujete mi jen proto, že jsem Asheen.

Nejen mě, celému layforu. I když nepopírám, že ten blog je reklama.
Stejně jako Sarah z photo-graphic-shoot, která dnes uveřejňovala článek na podobné téma, a sice zakládání antiblogů a antiklubů, samozřejmě se mě to dotýká a mrzí mě to. Zároveň ale cítím jisté zadostiučinění, protože si nedokážu představit, nakolik musí takoví jedinci závidět úspěch, nakolik musí být zahořklí. Napsat názor na nějakou věc slušně a naproti tomu, napsat názor tajně, někomu za zády a ještě jako hotentot, to si vyžaduje skutečnou dávku promyšlenosti.

Ovšem, já si bohuželo nemůžu dovolit jakkoli pochválit, či "zhanobit" něčí dílo, protže se na mě sesypete jako vosy na med, bez ohledu na to, co si o to m myslíte vy.

No tak se sesypávejte. Dělá vá to zjevně radost.

Hádkychtivé milé spoluobčany a spoluobčanky upozorňuji, že nebudu reagovat na jakékoli pokusy rozpoutat lynčování čehokoli a kohokoli.

"JaeJoong hyung, when we filmed "Balloons" MV, you promised me to buy me food"

25. prosince 2009 v 17:11 | Niккi |  Blendy
Abych se přiznala, už jsem skoro zapoměla jak se takovej blend dělá a jak vůbec vypadá, ne vážně. Poslední jsem dělala někdy o prázdinách? Nebo v září? Už nevím. Každopádně, s tímhle jsem spokojená. Opět s mým manželem, nejsou to sice fotky z The Prince In Prague nebo Bonjour Paris jak jsem psala, je to z nějakýho letiště.

nekopírovat ani nic podobnýho, budu nemilosrdná *ďábelský smích* ho ho hó (to spíš zní jak Santa Claus :D

Houby záleží, jestli nasněží, zavoláme Ježicha a ten nám naježí!

25. prosince 2009 v 12:33 | Asheen
Milé bratrstvo Kočičí tlapky! (jsem asi ještě pořád mimo z Vánoc) Chtěla bych Vám sdělit několik pro Vás možná děsuplných novinek. Pokud si holky budou myslet, že je tenhle článek otravný, nepotřebný a nehodící se, nechť ho uvrhnou do hlubin zapomnění odpadkového koše.

V souvislosti s včerejšími Vánoci jsem mimo dalších dárků (skvostné oblečení z GATE (plánuju nafotit na můj blog), kosmetiky a dalších cerepetiček) obdržela dva dárky jakožto pro grafiko maniaka:

1) Novou klávesnici (na které teď ťukám a je přece jen trochu tužší, než mám na mém noťasu laminátu), dělám na ní překlepy, píšu na ní tak po páté. Je voděodolná (s tím, jaký jsem u pc čuně, je to vážně příhodné) a od Geniuse.

2)

Macromedia Flash MX 2004: oficiální výukový kurz

Macromedia Flash MX 2004:
oficiální výukový kurz

Autor: Derek Franklin, Jobe Makar, Vydavatel: Softpress
Počet stran: 904
Rok vydání: 2005
Úroveň: Začátečníci, Mírně pokročilí, Pokročilí

Hurá dejme! Velká bichle o flashi. Včetně softwaru. Laminátek potřebuje opravit základní desku, ale hned potom si to nainstaluju a budu se pokoušet něco zplodit.

Takže, jak jsem řekla, pokud si spoluadminky myslí, že je tohle pro layfor naprosto nepřístojné, ať jednají :-D.

Pro vás mám otázku: Dostali jste něco ohledně počítačů - grafiky - PC techniky na Vánoce?

Asheen