Leden 2010

Vaše vlastní originální písmo

22. ledna 2010 v 15:53 | Asheen |  Ostatní věci
No, grafický editor se tomu asi říkat nedá, ale pro pobavení a lidi bez PS a zkušeností je to hezké - a krátí to dlouhou chvíli.

http://interactimage.com/

Moc vymakané to není, ale třeba se to někomu zalíbí ;).

Asheen

Pomozte lidem zasaženým zemětřesením na Haiti

19. ledna 2010 v 20:12 | Asheen |  Systémové zprávy
Možná se to sem nehodí. Možná mě za to zlynčujete a vydefenestrujete z okna. Ale faktem je, že jestliže sem chodí kolem 700 lidí denně, je mou povinností to zkusit.

Určitě jste slyšeli o zemětřesení na Haiti , v jeho důsledku zahynulo mnoho lidí. Ti, kteří přežili, jsou nyní závislí na podpoře, které se jim dostane od jiných států, vlád, nebo obyčejných lidí.

Následující řádky jsou z webu evropa2.cz:

Tisíce lidí zahynuly, další tisícovky jsou zraněné nebo zpřišly o domov a ztráty na majetu i životech zdaleka nejsou konečné. Jestli můžete, pošlete dárcovskou sms v podobě "DMS SOSHAITI" na telefonní číslo 87777.

Cena DMS je 30 Kč, na pomoc obětem zemětřesení bude připsáno 27 Kč. Více informací najdete tady.

Můžete také přispět na konto sbírky SOS Haiti 40954095/0300 Člověka v tísni.

Myslím si, že třicet korun pro některé z vás asi není málo, ale vy, kteří můžete, prosím pošlete alespoň sms. Sice vám za to nikdo nezulíbá nohy, ale třeba se někomu, jako jste vy, díky těm vašim pitomým třiceti korunám podaří přežít.

Dodávám, že by se nemělo jednat o žádný podfuk. Prohledala jsem web o všech podvodnících, co se na tomto snaží vydělat, ale tento odkaz mezi nimi nebyl.

Děkuji všem, kteří pomohou.

P.S: Jestli si tohle zkusí někdo zparodovat, měl by se nad sebou celkem důrazně zamyslet.

Asheen

EDIT: Pokud jste ze Slovenska a chcete také pomoci, odešlete zprávu ve tvaru DMS SOSHAITI na číslo 877. Cena jedné takové DMS je 1 euro.