Březen 2010

Oznámeníčko

30. března 2010 v 14:53
Milé dámy, milí pánové. Pár aktualit:

1) Přestěhovali jsme se - zmatek, chaos, apokalypsa.

2) Škola je příšerná. Nestíhám, nestačím.

3) Doma hrozná katastrofa, neptejte se radši ani, ale jsme na tom bledě.

4) Můj notebook je celkem v háji, budu donucena nejspíš koupit novej pc, takže..

Z TOHOTO DŮVODU OMEZUJI ČINNOST NA LAYFORU A POVĚŘUJU ANÝ, NEBO JINÉHO ADMINA, ABY TO TU UDRŽEL V CHODU.

Nemám čas ani prostředky být v nejbližší době asi jednoho měsíce tolik aktivní, omlouvám se čtenářum.

Asheen

Maniak

28. března 2010 v 16:40 | K |  Pixelky
Myslím, že hromada nicotných pixeliek, ktorú som tento víkend narobila dostatočne vynahradí moju dočasnú neprítomnosť minulú aj budúcu. Keď ja proste nemôžem prestať! Už dosť, sľubujem.

 x  x  x  x 

Ak použijete, uveďte credit :)


Príšerka

28. března 2010 v 10:15 | K |  Pixelky
Mňa vám to normálne začalo baviť! Toto je verzia hlavne na tmavé pozadia, ale ak by ste mali záujem, môžem vám na mail poslať verzi, kde je bublinka šedá. Snáď sa páči :-)
Edit 13:40 - Pridaný vražedný králiček, ten už aj označený (na svetlom trocha strapatý).

x

Celková doba výroby asi hodina a pol. Malo to mať aj telo, nemá. Uvádzajte credit, keďže som ju z estetických dôvodov nepodpisovala ;-)

Trocha srandy v nudné sobotňajšie predpoludnie.

27. března 2010 v 11:19 | K |  Animace
Tak dve animácie, ktoré vznikali za nudy a nepohody na internáte. Vkladám ich len v podobe odkazov, pretože sú trocha väčšie akoby sa patrilo v slušnej spoločnosti :D Inak... kto ostatním prezradí, aký vtip sa skrýva v tej druhej? Odhalím, až keď budete skutočne na dne. A vlastne to ani nie je smiešne...


Trvali snáď sto rokov, Plazmaman má 240 framov, takže kto sa na ne opováži siahnuť, príde o všetky funkčné končatiny, ktorých je vlastníkom. Platí?


Charakterový smajlíci

27. března 2010 v 11:04 | K |  stahuj jiné
Od Strangebových .png nepribudlo nič na stiahnutie, tak som sa dnes pohrajkala s emotikonmi. Nie sú svetoborný, ale celkom sympatický  Ta ňe?

View

Osem kusov + dvaja animovaný. Keďže som však pri tom všetkom zabudla na zohľadnenie priehľadnosti v .gif-e, animovaný sú vhodný asi len pre biele pozadia   Nekopírujte, možno sa to nezdá, ale zabralo to kus času. Credit poteší.


"On jen zalejvá kytky Semtexem, to je v pohodě, "

26. března 2010 v 21:30 | Niккi |  Avatary a ikonky
avatary
Tak jdu přispět svou troškou do mlýna, nebo jak se to říká. Je to pár avatarů, nic úžasnýho, jsou dělaný jen tak z nudy.

01_Lee Hong Ki
02_ Kim Jae Joong
03_Lady Gaga
04_Lee Chi Hoon
05_Lee Hong Ki
06_Chi Hoon & Mikki
07_Ashley Tisdale

Znáte to, nekopírovat ani nic podobnýho :)

Pište s námi layfor, aneb středeční dýchánky s grafikou

24. března 2010 v 15:33 | Asheen |  Systémové zprávy
Haló, haló, haló. Mám pro vás návrh, milí čtenáři:-).

Začneme řečnicky: Myslíte si, že máte dobrou grafiku a přesto není nikde vidět - ať už proto, že jednoduše graf. stránku nemáte, nebo proto, že je málo navštěvovaná? Chtěli byste se zviditelnit?
Můžete to zkusit u nás. Pište s námi layfor.

Nejedná se o žádnou soutěž, jde tu jen a pouze o uveřejňování vašich příspěvků každý měsíc (původně byly dýchánky uveřejňovány každou středu, ale po poklesu zájmu a počtu došlých prací je toto uveřejňování stanoveno na jednou za měsíc).

Jak to bude probíhat? Na náš email jednoduše zašlete mail se svojí grafikou. My vezmeme postupně vždy 10 příchozích dílek a uveřejníme je. Nebojte se, dostane se postupně na každého - nebudeme vybírat, jen uveřejňovat.

Co z toho máme my? Jednak není na škodu objevovat grafické talenty, které bysme eventuelně mohli ukořistit do své adminské sbírečky, jednak to, že nás jednoduše baví sledovat cizí grafiku.
Podmínka umisťovat si na svůj blog naši ikonku není, nicméně to považujeme za slušnost, my zde přece tu Vaši také inzerujeme.

PRAVIDLA "PIŠTE S NÁMI LAYFOR":

( při nedodržení neplatí žádné z dohodnutých faktů)

1) Uveřejňujete pouze svoji grafiku. Za to, že je vaše grafika originální, nekradená a nečorkuje nápady, ručíte VY. Tímto se layfor distancuje od jakéhokoli možného nařčení z krádeže a pokud k tomu dojde, odkáže oběť krádeže rovnou ke zdroji, tj. k vám.

2) Každý grafik může za jeden týden poslat ke zveřejnění pouze jednu práci. Nevíme, jaká tato "akce" bude mít úspěch, ale pochopte, musí se dostat na každého:-). A měsíc není zase tak moc. IP adresy si ověřujeme, nezkoušejte se vydávat za někoho jiného (no ano, opravdu tohle může někoho napadnout) - stejně máte svůj grafický styl, u většiny lidí snadno rozpoznatelný.

3) Vaše tvorba a stránka nesmí porušovat pravidla layforu, zákony ČR ani mravní a právní normy. Jakákoli protizákonná díla nejen že nebudou uveřejněna, ale věřte nám, že při objevu rasismu, porna, nebo něčeho podobného budeme kontaktovat správce blog.cz. Akty nejsou porno - rozlišujte prosím umění a sprostotu.

4) Nechovejte se jako hulváti. My pro vás něco děláme, nepomlouvejte nás tedy prosím u ostatních - pokud nás nemáte rádi, jednoduše neposílejte svoje práce. Je přeci nesmysl úmyslně blokovat místa lidem, kteří se opravdu chtějí angažovat.

5) Buďte trpěliví. Deset prací na jeden týden je myslím dost, ovšem může se stát, že někdy jich jednoduše bude více a vaše práce se ocitne na layforu až příští týden. Nezoufejte. Na každého se dostane:-).

6) Jakýkoli pokus o sabotování činnosti layforu (zavirované stahování, urážky, sabotáže) budou bezprostředně nahlášeny.

6) Tím, že zde budeme uveřejňovat vaši grafiku souhlasíte se všemi těmito pravidly.

___________________

CO MUSÍTE UDĚLAT: (perex)


lay- Anime

23. března 2010 v 20:15 | Strangeb |  Strangeb - layouty na objednávku
Normálně designy s ANIME nedělám, ale tenhle je pro moje AFF Vixie. Ten design se mi líbí a hlavně ten smajlík nahoře v menu. Nedělal jsem ho já, ale už si nevzpomínám, kdo ho na DA udělal (jako toho smajlíka) . No, už nevim co bych k tomu asi tak dodal.

lay- Carmen Electra

23. března 2010 v 20:13 | Strangeb |  Strangeb - volné layouty
Vím, že když uslišíte jméno CARMEN ELECTRA, tak si asi řeknete, že jsem udělal design s nějakou nahou babou, ale slibuju vám, že tady je oblečená.. :-D Tenhleten design už je hodně starej, ale bylo mi ho líto, protože se mi líbí. Je free, takže si o něj může napsat každý. (To je jen pro ty, co mi každý den píší, abych jim nastavil některý design z těch na objednávku). Prostě se mi nechtěj dodělávat ikonky a bez nich to není ono.Když chcete teda design s tím, co se vám líbí tak TADY (to, s čím nedělám designy tam najdete).

A moc převzal zastupující kapitán Wesley Crusher.

20. března 2010 v 15:40 | K |  Blendy
Tie koláže ma začínajú fakt baviť :D Stojí mi to za to?

Captain Proton

Mask Time losers! Ak nebodaj použijete ako header, dajte mi vedieť
...a nezabudnite uviesť credit :-*