Duben 2010

Inara x Mal

29. dubna 2010 v 19:18 | K |  Blendy
Nikdy sa na internáte nenuďte. Nikdy nie pri TOM soundtracku, nikdy nie pri obrázkoch z TOHO seriálu. Ovšem... mala to byť séria, ale kto si pamätá tie úkony, ktoré robil na prvom blende. To preto je kapitán trochu svetlejšo-tmavšo-iný.
Inara
Mal
Možno použiť aj ako veľmi veľmi úzky header do veľmi veľmi širokého menu.
 Nekopírovať, nekradnúť - ak nebudete poslúchať, príde si pre vás Jayne s Verou.


Píšete s námi layfor.

28. dubna 2010 v 20:40 | Leesh |  Středeční dýchánky s grafikou
Hohohó. Dobrý večer dámy a pánové, grafici a čtenáři. Ano, opět je tu Středeční dýchánek s grafikou, takže se můžete těšit na přívĺivovou vlnu grafiky a pořádně ji zdrbat (ohodnotit, samosebou). Připomínám, že zapojit se může úplně každý, bez ohledu na zkušenosti nebo kvality grafiky - více informací TADY. Všechno pod perexem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

wall- Lady GaGa

25. dubna 2010 v 18:57 | Strangeb |  Wallpapers
Tak, tohle je další využitá část z designu s Lady GaGa. I když ji moc nemám rád, tak jsem si ten wall dal na plochu a už je tam docela dlouho. Ja nemam rád totiž takové ty přeplněné wally, kde neni nic vidět a připomínají spíš veliký blend. Jednoduchost nadevše. (Jo jenoduchost, slovo, které mě vystihuje.)
NEKOPÍROVAT!! ČtiPRAVIDLA!!!

Šťavňaťoučké avatárky.

25. dubna 2010 v 16:33 | Leesh |  Avatary a ikonky
Tento výtvor má na svědomí Leesh, layfor.blog.cz
xTento výtvor má na svědomí Leesh, layfor.blog.czx
Tento výtvor má na svědomí Leesh, layfor.blog.cz
Tak trochu avatarů. Šťavňaťoučký jako ten pomeranč co před pár minutami osvěžil horký jarní den svou kyselosladkou chutí. Zdroje fotek - první, druhá, třetí. Akce? No, já si pohrála s jasem, odstíny a kontrastem. Tudíž žádná. Nemá to nápisy. Nevím, nějak mě nic nenakoplo. Nic mě už nenapadá, pod perexem dalších pár. Zkopíruješ beze zdroje = nepřežiješ.

Pane, myslím, že máte problém. Chybí vám mozek.

25. dubna 2010 v 13:28 | K |  K - voľné layouty
Serenity

Dobre, od Star Treku už som sa dávno do ničoho nezamilovala tak hlboko, ako do Firefly. A teraz ma počúvajte - layout je jednoduchý, s pár premyslenými bonusmi a aj na pár nepresností, s ktorými stále nie som spokojná, ho mám rada. Mám pocit, že sa mi podarilo vystihnúť prelet Serenity vesmírom tak, ako to nedokáže žiadna Enterprise. Naviac ma to neuveriteľne bavilo.

Takže s lepkavými zákernými prstíčkami opatrne. Pred objednávaním si prečítajte pravidlá a až potom mi eventuálne môžete napísať na toľko známy mail katarina.tanczosova@gmail.com. Komentáre potešia. Inak... tá prenádherná hmlovina skončila v mojej zložke po oslavách 20. výročia vypustenia Hubblovho teleskopu. Bohovia mu žehnajte. Howg.


Chyba matrixu - zastaralé oddělovače.

25. dubna 2010 v 11:58 | Leesh |  stahuj jiné
Tak jsem (už zase) našla nějaký starý složky co byly v další složce a další a další...skoro to vypadá žě mám v počítači tajemná zákoutí skrývající grafiku... a tak sem dávám takový oddělovače, co se taky dají použít možná do komentářů. Takhle, já vím, že takovýhle oddělovače nejsou žádná originalita, ale tuhle texturu jsem na nich ještě neviděla a tak snad to nemá někdo stejný :). Nabídku barev a stahování najdete pod perexem, pěkně by to mělo vypadat na tmavším pozadí, na bílém není moc hezkej ten rámeček.Tento výtvor má na svědomí Leesh, layfor.blog.cz
NEPOUŽÍVAT BEZ ZDROJE, NEVYDÁVAT ZA SVÉ.

lay- Lady GaGa

24. dubna 2010 v 17:00 | Strangeb |  Strangeb - layouty na objednávku
by Strangeb- Lady GaGa
 Takže další postarší design. Tento se mi hodil rovnou na 3 veci. Tato je ta první a na další 2 si ještě asi počkáte. :-D Je to jednoduché, ale líbí se mi to.
Baví mě dělat takové jednoduché designy, protože jsou hezké a hned hotove, takže kdyby někdo chtěl udělat design s něčim, co by se mi líbilo a v takovém stylu, tak TADY.

lay- Avril in Wonderland

24. dubna 2010 v 9:31 | Strangeb |  Strangeb - layouty na objednávku
by Strangeb- Avril in Wonderland
 Tak tenhle design už je skoro měsíc starej, ale nějak jsem si nenašel čas, abych se Vám s ním pochlubil. Možná můj fanda, nebo fanda layforu narazil na wallpaper, kde je uplně to samé. TADY. Docela se mi líbí a taky jsem zjistil, že mám rád tadyty rozházené ikonky, i když se to někomu může zdát nepřehledné. Ale k tomuhle tématu to patří.

Velice, velice staré a nepoužitelné avatary.

22. dubna 2010 v 19:46 | Leesh |  Avatary a ikonky
Abych pravdu řekla, asi to sem dávám jenom aby nestál provoz. A ano, uznávám, že jsou hrozné. Některé jsou tak strašně staré že se na ně už ani moc nerozspomínám. Některé jsou novější, ale mají něco společného - jsou až tragicky nepovedené. Ale i přesto : pokradeš, a bez papírovýho pytlíku na hlavě už na ulici nevyjdeš!!! všechny hrůzy pod perexem. Celkem 21.

Píšete s námi layfor, poprvé ve správný den.

21. dubna 2010 v 20:22 | Leesh |  Středeční dýchánky s grafikou
Tak. Počtvrté se scházíme se záměrem prohlídnout si tvorbu od Vás, ať už začínajících nebo profesionálních grafiků. Ano, jste tu správně. Středeční dýchánek právě začíná. Nádech a výdech a kliknutí na celý článek. I vy můžete zhodnotit všech deset výtvorů a sdílet svoje názory v komentářích. Pěkné pokoukáníčko.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------