Červen 2010

Tarja pre Lullu

21. června 2010 v 8:46 | K |  K - layouty na objednávku
Týmto článkom by som chcela aj oznámiť, že objednávky na mňa sú opäť otvorené - ale s mierou. Lay urobím tým, ktorý preukážu, že im na tom fakt záleží a neodbijú ma pri treťom dorozumievacom maile (áno, tak to chodí, som otravná).

Tarja
Presne ako Lullu<3, ktorá si napísala o lay s Tarjou, tak ho má mať :-) Je pomerne jednoduchý, spracovaný nakoniec trocha inak, ako som plánovala, pretože som nenašla vhodnú čipku - tej som sa ale nemienila vzdať - ten nápad bol ako osvietenie zhora tesne pred spánkom.
Vo Firefoxe funguje, v Chrome je horný box posunutý. Prosím rešpektujte, že je teraz vlastníctvom autorky, nepoužívajte časti layoutu bez dovolenia. Ďakujem.

Každý pes - jiná ves. Neboli máky v poli.

19. června 2010 v 20:13 | Leesh |  Avatary a ikonky
xx
Tak jo. Dneska jsem se vypravila na zahradu s foťákem a jistým záměrem. Na polích za ní totiž kvetou máky, je jich prakticky celý pole. No a nedalo mi to jinak, udělala jsem z nich chudáčky avatárky. Jsou sice tak trochu každý-pes-jiná-ves nebo jak se to říká, navíc jsou zcela nepovedené, ale zkopírujete a vysaju z vás duši. Jinak, užijte si neděli :)

Leesh

lay - Miley Cyrus

14. června 2010 v 18:06 | Niккi |  Nikki - volné layouty
králik
Japonsko vyhrálo nad Kamerunem 1:0 + mám hodně dobrou náladu = konečně sem něco přidávám. Je to taková splácanina s Miley Cyrus (protože jsem jiný pngčka nenašla a už vůbec se mi nic nechtělo hledat).


ale pokud ho chcete,bude to trochu jinačí než s ostatníma tady na layforu. nerada zaplácávám server novýma blogama tudíž vám design nastavím já osobně. jediný co po vás chci je abyste mi na mail Nixie.chan@yahoo.com poslali : přezdívku, přihlašovací jméno a heslo na blog. Mail posílejte s předmětem Layout - Miley Cyrus [maily které budou mít jinačí předmět neberu.nemyslím tím když budete chtít jinačí lay chodí mi dost mailů a nemám čas procházet všecky - nejsem stroj]. jinak pokud se bojíte o heslo,myslím že bát se ničeho nemusíte. já nemám za potřebí někomu krást blogy. tohle mě fakt nebere.

Ořezaný Sterling Knight

13. června 2010 v 21:25 | Leesh |  stahuj jiné
BY LEESH, ALL RIGHTS RESERVED, layfor.blog.cz, aleesha.blog.cz
 No jo, další úpadek mé choré mysli. Ořezávala jsem obrázky s pop idolem, jehož jméno je pro mě jakožto líného člověka nenapsatelné. Jsou jenom čtyři, ale ale třeba se budou hodit, a navíc to sem dávám aby nestál provoz. Tak tolik o tom. Budu ráda, když uvedete zdroj png. Stahujte kliknutím na obrázek.

Leesh

Taylor Swift znova, ale naprosto jinak.

13. června 2010 v 21:01 | Leesh |  Avatary a ikonky
Navážu tedy na Strangeba. Ale z úplně jiného pohledu. Naše Taylor se mou vinou ocitla ve vesmíru. Koukání na tyto avatary na vlastní nebezpečí - ale recese musí být. Takže to neberte vážně. Kdyby se i přes jejich úchylnost našel někdo, kdo by tyto avatary zkopíroval bez zdroje, vzplanou mu minimálně vlasy (jako Taylor na tom posledním avataru, akorát doopravdy!)

Leesh

wallpaper- Taylor Swift

13. června 2010 v 20:05 | Strangeb |  Wallpapers
Takže do jedné chall jsem udělal wallpaper s Taylor. Docela se mi líbí, hlavně proto, že je jednoduchý. A dal jsme si docela práci s ořezáváním vlasů.. :-D Asi jsem se musel hodně nudit, když jsem to dělal.. :-D Už je to docela starý.
Připomínám NEKOPÍROVAT!! Radši čtěte PRAVIDLA