Listopad 2010

Teorie grafiky - Když tvoření nejde

25. listopadu 2010 v 22:17 | Asheen |  Teorie grafiky
by Asheen, layforblog.cz
Znáte to. Otevřete Photoshop/jiný grafický program, chvilku tvoříte, a pak... zásek.
Za boha se nemůžete hnout z místa, nebo je vaše práce absolutně nepoužitelná. Jste podráždění, nevrlí a otrávení jako zrní na potkany. Sedíte, hodiny patláte a nic z toho...
Zdá se vám to povědomé? Pak věřte, že jste zabředli do krize v tvoření.I´ve got pockets full of dreams, babe I´m from New York...

12. listopadu 2010 v 22:29 | Leesh |  i-design
avatar do rubriky o interiérovém designu
Po delší době se opět podíváme na to, jak vyřešit vaši pokojovou krizi. Jelikož mě jedna holka mile poprosila, udělala jsem tento článek více méně k jejím požadavkům, a vyšlo mi z toho něco takového. Předem proto upozorňuju že se to valné většině nemusí líbit a tak. Na přání to bude New York, zase trochu jinak. Je to zaměřeno na téma "velkoměsto", je to modernistické, barevné, osobité. Hlavní barvy budou odstíny modré, černé a bílé, samozřejmě podle vkusu můžete zaměnit za svoje oblíbené barvy, sladit to podle sebe. Vybavení vám opět poskytne IKEA, něco si třeba taky vyrobíte sami.

Jinak se omlouvám, že jsem tak neaktivní, snad to teď bude lepší. Tenhle článek už mám dávno, a není moc dlouhý a rozsáhlý, ale snad inspiruje a bude alespoň pro někoho zajímavý.

Rady pro začínající blogaře a nejen pro ně.

8. listopadu 2010 v 18:50 | Nikki |  Tutoriál - blogový
Avoš
Snad každý z nás si přeje nebo přál mít navštěvovaný a oblíbený blog a snad každý z nás si už položil otázku "Jak to udělat ?". Jo, na tohle holt už žádný cheaty nejsou, podplácením to nejde, Kouzelná Víla vás tentokrát taky nechá ve štychu a maminka s taťkou to taky nezaříděj.
Nebo svůj blog ještě nemáš, váháš a nevíš.

Pojďme se na to podívat (perex)
Nikdo vás nenutí to číst, pokud vám obsah níže uvedený není po chuti, prostě ho přeskočte a ignorujte. Může vyznívat lehce panovačně a nemusíte s ním souhlasit. Je pro ty, kteří si nejchají poradit.