Prosinec 2010

Kalendář pro grafiky na rok 2011

31. prosince 2010 v 16:27 | Asheen |  stahuj jiné
http://www.nahrejto.cz/files/77046999508941065651.gif

Takže, jelikož je dnes poslední den roku 2010 a zítra začne rok 2011, přiníším Vám kalendář, který jistě bude zajímat každého grafika. Na každý měsíc jsem pro Vás připravila jeden design, který byl něčím nový, převratný, a který se stal jedním znejznámějších designů na světě.

Náhled namátkou vybraných měsíců ZDE a ZDE. Snad se Vám bude tento kalendář líbit. Prosím všechny, důrazně o to žádám, aby nebyl v žádném případě šířen dál, zneužíván, upravován; taktéž prosím, aby se nikdo ani neinspiroval, bylo to opravdu několik dní poměrně tuhé práce.

Pokud budete stahovat tento kalendář, prosím, přečtetě si dokument s názvem ČTI MĚ a důkladně si prohlédněte zadní stranu, kde naleznete zdroje, ze kterých jsem čerpala.

Je samozřejmě možné si tento kalendář vytisknout, je dělán schválně v bílé barvě, aby tisk nebyl tak náročný. V souboru najdete také přední a zadní stranu kalendáře. Doporučuji tisknout na fotografický papír, protože na klasickém se barvy rozpijí a tisk není tak kvalitní.

Pokud souhlasíte s podmínkami layforu, STAHUJTE ZDE. Stáhnutím dokumentu se zavazujete tyto podmínky dodržovat, včetně těch obsažených v souboru ČTI MĚ.

Asheen, stará zlá čarodějnice.

Koláž na téma- 2011

31. prosince 2010 v 16:24 | Becky |  Blendy
Přináším vám ještě čerstvou tuze spontálně (hahah :D)  vyrobenou novoroční koláž. Mně přijde roztomilá, doufám že některé ty "quoty" jdou přečíst i tak malé :))

náhledy jsou tady a tady

moc se mi to nelíbí, je to prostě směsice obrázků, ale aspoň ty obrázky jsou pěkné :D
the Piano avatary

31. prosince 2010 v 11:44 | Strangeb |  Avatary a ikonky
Našel jsem si čas a po dlouhé době jsem se podívalna nějaký ten film. Pod ruku mi přišelo Piáno. Možná že jste to už viděli a nebo slyšeli soundtrack, protože ten je docela známý, nonic. Tak jsem udělal 2 nic moc animované avatary. Pro své kochání si můžete pustit jako doprovod písničku z toho filmu. :-D
Můžete je využívat, jak je libo, ale nevydávejte je za své.

Cover for Cher Lloyd fanmix cd.

30. prosince 2010 v 21:30 | Leesh |  stahuj jiné
by leesh, layfor.blog.cz
by leesh, layfor.blog.cz
No. Omlouvám se, že teď nejsem moc aktivní, ale nějak nemám náladu ani čas. K výtvoru, vím, že je to přespříšerné, ale na víc teď fakt nemám. No a jak to vzniklo... kamarádka, která mě přivedla na sledování britského X-factoru, mi poslala pár mp3 soutěžící Cher Lloyd (která mimochodem skončila čtvrtá) a poprosila mě o vytvoření coveru na cédéčko, které si chce vypálit (byla to trochu reakce na mix od K, řekla bych =D). Složku s obrázkem v plné kvalitě a velikosti i s písničkami si můžete stáhnout zde. Ten druhý obrázek jsem vytvořila jen tak čistě náhodou když jsem se nudila asi za pět minut, plná velikost tady. Mějte se pěkně, užijte si Silvestra a moc se neopijte. Jinak, tahleta menší grafika mi nevadí, můžete si psát, pokud někdo chcete něco podobného, pár klidně vyberu a splním.
ALEESHA

Teorie grafiky podeváté - jak je to s "EsBénky"

28. prosince 2010 v 13:03 | Asheen |  Teorie grafiky
by Asheen, layforblog.cz
O čem se budeme bavit dnes, to je problematika takzvaných "EsBének", tedy spřátelených blogů. Snažila jsem se zde sepsat výhody i nevýhody SBéčení, nebo taky toho, proč mít jen oblíbené stránky.

Můžete se na to dívat různě, třeba jsem se úplně zbláznila, nicméně ráda uvidím Vaše konstruktivní názory na věc dole pod článkem.
Tak jak je to tedy s esbénkama?


Retuš s Kristen

28. prosince 2010 v 10:36 | Becky |  Retouch
No, při uvažování že jsem dlouho nedělala žádné retuše a trochu vyšla ze cviku jsem spáchala toto. Moji obětí pro tento čin se stala chudinka Kristen stewartová. Popravdě.. za ty vlasy se nesmírně stydím, ale přecejenom dala jsem s s tím nějakou práci.

Ale co se týče těch vlasů, omlouvá mně že jsem je povětšinou kreslila tabletem na který jsem taky nešáhla od dob pravěkých. Myslím že ty špeky (pracovně špeky, jinak nahrnutá kůže, krysa žádné špeky nevlastní) jsem zamaskovala celkem dobře společně s těmi hrčami na šatech.
Není to zas tak zlý když popojdete asi tak pět metrů od monitoru hahah :D

EDIT: omlouvám se, obrázek se měl odkazovat, retuš najdete tady :)


mini oznámeníčko

28. prosince 2010 v 4:00 | Becky |  Systémové zprávy
A to je vše co jsem chtěla říct :D


PoloDiskuze - představte nám svůj blog

27. prosince 2010 v 20:23 | Ash |  Diskuze
diskuze by Ash
Tak mě napadlo, že je jistě spousta blogů, o kterých se neví a o kterých by se vědět mělo. A proto - napište o svém blogu a představte ho. Sdělte světu proč právě Váš blog je ten nejlepší. Pochlubte se úspěchy!
Podělte se s námi o Vaše projekty, pište o tom, co zrovna děláte a hlavně - pokuste se přilákat na Váš úžasný blog co nejvíce návštěvníků.
A jedna výjimka - sem můžete - zcela vyjimečně - psát i reklamy, protože to se sem řadí také. Jen zapřemýšlejte, jak Vás to bude prezentovat.


Zaručuji, že se podívám na každý blog, který svůj majitel konstruktivně představí.
A proto, milí a zlatí, napište nám o svém blogu a o svojí práci. Vždyť stojí za to!
Asheen, stará zlá čarodějnice.

Chick-pizz.

27. prosince 2010 v 16:50 | K |  Animace
Popri učení sa, premýšľaním nad novým layoutom pre seba a pre... to je tajomstvo, mi neostáva veľa času ani mozgových centier na nič iné. A po dlhom čase opäť panel show, ktorá ma úprimne baví, zaslúži si teda poctu. Môžete použiť do článkov, veď vy viete ;)

"Occasional sparkle (but limited appeal)."

xx

A tiež už dobre viete, že som rada, ak sa pod článkom vyskytne malá zmienka o mojom autorstve, animácie nie sú sranda. Teda , ale... chápeme sa (čiernobiele sú, pretože je to elegantnejšie, je možné takto animáciu kvalitnejšie uložiť a hlavne menšiu, pozn).

Podpis KBecky otevírá objednávky.. coto?

25. prosince 2010 v 21:53 | Becky |  Systémové zprávy
Můj email je anicka.hernikova@seznam.cz (aby jste to nemuseli opisovat z obrázku :)) -nadcházející dva týdny, bych měla mít času dost :)


P.S.: koukněte se jak nám dopadla naše DIY soutěž