Leden 2011

Diskuze: Co říkáte na krásná.cz

31. ledna 2011 v 18:02 | Asheen |  Diskuze
Diskuze by Asheen
Dnes jsem zjistila, že na mnoha blozích se vedou zapálené diskuze o nově stupštěném "projektu" blog.cz - krásná.cz. Mně osobně tato stránka nevadí, protože mě toto téma nezajímá - koneckonců nejsem cílená věková skupina (jsem stará a všichni to víme!). Nicméně po přečtení článku na blog.blog.cz jsem se rozhodla dát Vám - našim čtenářům - prostor, abyste vyjádřili právě svůj názor. 

Ke krásná.cz nemám vyhraněný vztah, vadí mi jen přístup administrátorů, kteří se veškeré záporné ohlasy snaží shrnout do pytlíčku s nápisem "hateři jsou neinteligentní kreatury a hrozně nám ubližují". Totˇmůj názor, na ty Vaše se těším dole pod článkem.

A bonusová otázka? Autorský klub. V několika z mnoha komentářů pod inkriminovaným článkem bylo zmíněno, že jeho kvalita upadá. Layfor do tohoto klubu patří prakticky od založení AK, nicméně jsme nikdy nezaznamenali, že by se jeho kvalita snížila, neboť za tu dobu, co v něm jsme, nezaregistrovali jsme řádné "spešl chování". Jste v autorském klubu? Upadá, nebo ne?

Upozornění: Diskuze se týká hlavně a jedině webu krásná.cz a Autorského klubu. O layforu jste měli možnost diskutovat v jednom z předešlých článků.

Asheen, stará zlá čarodějnice.