Květen 2011

Malá podvržnická fotomanipulace.

31. května 2011 v 21:01 | Leesh |  Ostatní věci
Tak, mám konečně aspoň volno k nadechnutí, takže si dělám šaty na svatbu jedné kamarádky, a našla jsem si na weheartit perfektní "předlohu" - jenom ze zadu. Takže jsem se pomocí fotošopu posnažila vytvořit si "předek mých představ" a sfotomontážovala jsem tak za dvacet minut takovýhle "nákres". No, kdybyste někdo měl zájem o nějakou oblečeníhodnou fotomontáž nebo o podobné šaty, klíďo píďo (juhá, školká) mi napište do komentářů, domluvíme se. Celé se to zobrazí po kliknutí sem. Jinak splihlé jsou proto, že počítám se splihávajícím materiálem + jsem ty šaty musela dost prodloužit.


3x Czech Hockey Team

18. května 2011 v 19:17 | Nikki |  Wallpapers
Konečně jsem po svým dlouhým 'zimním spánku' byla s to zapnout Photoshop a něco zplodit. Díky mé závislosti na hokeji padla volba právě na něj a na nedávno ukončené MS v Blavě a já mám momentálně hoodně času (válím si šunky u babi) tak takhle to dopadlo.
Najdete na nich 3 hráče z repre - Michaela Frolíka, Ondru Pavelce a Zbyňka Michálka, pokud se ptáte proč tu není Jarda a Červus s Eliášem odpověď je taková - není zas tak lehký najít aktuální fotky z repre, který by se opravdu hodily, takže tak :)

Není to sice nijak extra vidět, ale patlala jsem se s ořezáváním fotek docela dlouho, tak to tak berte a 'chovejte se k nim slušně' - víte jak to myslim. Doma si je používejte jak je libo a užijte si je - snad se líbí :)
Nikki