Ash - volné layouty

Minimalisticky

13. července 2010 v 14:07 | Asheen
To se tak někdy sejde inspirace s mojí oblíbenou technikou koláže, dobrou snídaní a návalem (konečně!!) inspirace. Neříkám, že je to velkolepé. Ale taky neříkám, že mě za to musíte zlynčovat. Berte ohled na nebohou Asheen, která měla pět měsíců takovou krizi, až se z toho dostala do depresí velkých jako pozadí Novotného juniora...

Za nedodržení copyrightu trhám hlavy. Dvakrát.

Kterak stahovat naleznete zde.

Ash

Lay - Bytost Lidská

25. ledna 2010 v 21:36 | Asheen
Jsem smutná. Přesně takhle se cítím. Není co dodávat. Není to hezké. Není to hezké, protože to vystihuje moje pocity. Když se budete hodně soustředit, najdete tam text písničky "Éterická" od UDG. Mimochodem, perfektní písnička.

Kterak stahovat naleznete zde.Jsem ve stavu, kdy jsem schopna vás zabít. Nepokoušejte se něco krást, pakliže si nepřejete zemřít bolestivou smrtí.

Asheen

Lay - Hermiona Granger

4. prosince 2009 v 11:37 | Asheen

Jádydá. Tohle je něco, co mi bylo vnuknuto včera, když jsem Vás poprosila o inspiraci. Je to modré, nechutné, na mě nezvyklé, a je to patlanice.

Nevím, co bych k tomu ještě dodala, snad jen že jsem udělala hafo bonusků. Naleznete je v náhledu, nějaké avatary jsou i pod tímto textem.Líbí?

Kterak stahovat naleznete zde.
Kterak stahovat naleznete zde.
Kterak stahovat naleznete zde.


Pokradeš a zakousnu tě.

Asheen

Vánoční layout

29. listopadu 2009 v 21:55 | Asheen
Ano, jsem si vědoma toho, že ten layout nenavazuje, tam dole. Ovšem ještě jsem nepřišla na koub tomu, jak to jednoduše spravit, takže to zatím zůstane tak, jak to je. Pokud se nenajde někdo, kdo si to opraví :-D.

Berte to jako první adventní překvápko, co vymyslela Aný a Nikky ;).

Nekrást, nekopírovat. Jinak zabíjím. A ořezávání bylo naprosto příšerné :-D. Menu trůní v těch dvou malých záložkách vpravo.Kterak stahovat naleznete zde.

Asheen

Velmi, velmi staré layouty od Asheen

16. listopadu 2009 v 13:41 | Asheen
Tak mi začínají průběžně chodit maily o nepoužívajících se blozích, našla jsem mezi nimi ty, které jsem udělala, ale nějak jsem se nedostala k tomu, abych je zde uveřejnila. Prosím o velkou míru shovívavosti, některé z nich jsou opravdu, ale opravdu strašné, ale hodlám je sem dát (ne, že by snad někdo měl zájem). Dodávám, že všechny layouty byly stvořeny v GIMPu, a nalayforu je odkaz na jeho stažení a bezplatné používání, neboť je to FREEWARE.

Náhledy layoutů pod perexem, a moc mě nekamenujte, já byla malá a nezkušená :-D

Layout - Shakira

8. září 2009 v 17:29 | Asheen


Layout, který jsem splácala včera večer pod vlivem písničky She wolf. Je to na něm vidět...co k tomu zase za kecy, snad jenom, že ho dám pouze ověřené stránce a jakákoli krádež bude právně ošetřena...Asheen

lay-peacock.

4. srpna 2009 v 22:19 | Asheen

...nebudu se rozepisovat, někdo mi ničí grafiku, jsem naštvaná...


Jestli to někdo ukradne, vážně se pomstím.
Lay - víceméně na přání - Another chanel (say yes for past)

25. července 2009 v 13:06 | Asheen
Jiný kanál, řekni ano minulosti...
Tenhle layout vznikl jako reakce na komentář číslo [15]v článku, který naleznete ZDE.
Celkem se mi líbí, myslím, že podmínky jsem splnila :-). Layout nadiktovala Mrs.Black, třeba se jí bude zamlouvat a vezme si ho.

Samozřejmě je také volně stažitelný, pokyny pro stahování naleznete zde.

Asheen


Lay - Jungle

23. července 2009 v 10:48 | Asheen


Co bych k tomu dodala...Layout byl původně do soutěže, ale nakonec není :-D, mimochodem, všechny obrázky jsem do sebe patlala sama, vč. hada a tukana.
Jestli tohle někdo ukradne, budu fakt zlá... Je mi jasné, že přechod stránky jsou dost vidět, ale předelávat to nebudu, protože pochybuju, že si to někdo vezme..

Pokyny pro stahování zde

Layout - Water lily

16. července 2009 v 19:22 | Asheen
Tak tenhle layout se mi fakt líbí. Začínám uvažovat, že si ho dám na svůj blog...ještě o tom popřemýšlím a zatím není k dispozici:-D...je jak jinak modrý, ale působí webově, vypadá fajně. Možná to tak nevypadá, ale byla to docela piplačka:-D
Víte, prostě jsem si pohrála, zvláště s bonusky, mno...

LAYOUT NENÍ K DISPOZICI KE STAŽENÍ

Nekrást prosím...bývám potom dost zlá..

Asheen
 
 

Reklama