Blendy

Florence & the machine

12. srpna 2011 v 19:49 | Strangeb
Jelikož jsem inteligent a nějakým způsobem se mi podařilo chytit trojského koně, musel jsem si nechat předělat počítač. Jelikož mi ho zpravoval známý, tak jsem ho poprosil, jestli by tam nenechal PS (měl jsem PS CS2), k mému překvapení jsem při zapnutí počítače zjistil, že už tam není moje staré PSko, ale nové PS CS3 (v češtině). Ještě si na něj zvykám, ale udělal jsem prozatím tento jednoduchý blend s mojí oblíbenou skupinou.
Florence & the machine- birdsong

Malá fotomanipulačka Kelly

25. června 2011 v 11:09 | Asheen
Nuže, leželo to celkem dlouho v PC. Tenkrát jsem chtěla udělat radost Myztovi, poněvadž tuhle zpěvačku miluje a pohrála jsem si s efekty a texturami. Vylezlo z toho to pod perexem. Dávám sem ještě původní obrázek, ze kterého jsem "blond" či co to vlastně je, dělala. Není to světoborné, ale kupodivu se mi to docela líbí, ikdyž je to růžové a nechutně přeplácané. Tož tak děcka.

Bohužel je obrázek zmenšený, takže odkaz na něj je uveden pod ním :)


Pod perexem naleznete originál.

They come They come

24. června 2011 v 12:09 | K
Dve koláže pochybného formátu z ktorými som sa trápila niekoľko hodín. Ale bolo to príjemné trápenie prevažne zložené z hľadania kompozície a farebnosti. Jedna, s tematikou Cherik chápeme sa, trocha pestrejšia a druhá, kapela Robert Jones nevšímať si že je tam jeden z troch a noha navyše, temnejšia no o to viac zmyslu sa v nej dá nájsť.

x

Dodržujte prosím autorské práva, skutočne to nebola sranda a ja mám svoje superschopnosti stále vyladené na zlodejíčkov čo si myslia, že im to možno prejde. Obrázky X-Men: First Class sú z Google, obrázok Robert Jones je vlastný screen videa DC9 in Space, obrázky ktoré som použila ako textúry pochádzajú z Google, prípadne texturize.livejournal.com. Amen.

Classical Banshee

10. června 2011 v 17:17 | K
Na začiatok sa chcem vyjadriť k tej desivej neaktivite - stále mi ostávajú tri skúšky, nejako ich neubúda, a potom ma možno čakajú aj ďalšie povinnosti, ale to nechcem zakríknuť. Mám už ale rozrobený jeden First Class layout, chcem ho doviesť k jednoduchej dokonalosti, takže to nechcem nijako unáhliť. Zatiaľ teda iná pocta filmu, tomu asi najlepšiemu marvelovskému. Pardon. Pocta Calebovi. Išlo to medzi blendy aj keď je to skôr taká tá kombinovaná technika.


Nekopírovať lebo vám pristrihnem blany krídla uši prsty chvosty, čo si zmyslím. Nezabúdajte, že mutant and proud a možno pribudnú aj avatary a stampy a čojaviem ešte čo. Povedzte si. Amen.

For one night only: Frederik, the dancing bear.

26. března 2011 v 14:55 | K
Po dokončení všetkých prác som sa dnes prvýkrát po dvoch týždňoch hrala vo Photoshope. Nič moc, ale vzťah tam je a myslím, že aj atmoška, aspoň troška. Jou. Starring The Penny Dreadfuls. Možno pôjde do Avantgarde Projectu, ale musím najprv spraviť delenie pre tento rok.Nekradnúť. Nemám dosť slovnej zásoby na viac vyhrážok, nechajte ma trocha oddýchnuť a potom vás možno aj niečím prekvapím, lebo chystám, či sa to ujme už budete musieť rozhodnúť vy. Vidíme sa budúci týždeň. Zatiaľ uctievajte všetkých organizátorov a účastníkov našej Typografickej súťaže. Rozchod.

Aimee Teegarden blend

16. března 2011 v 17:25 | Strangeb
Omlouvám se, že skoro nic nepřidávám, ale poslední dobou nějak nestíhám. Navíc na mě asi leze nějaká z těch chorob, co se tu rozmohla, naposledy jsme se cítil takhle unaveně, když jsem měl mononukleózu, takže doufám, že to rychle odejde.
Ve staré grafice jsme zapátral a našel jsme tento jednoduchý blend.. Je mi docela optimistický a jarní.. Moc se mi líbily ty bíle kresby, tak jsme je tam dal a nějak to nakombinoval, až z toho vzniklo toto.
PS: Koukal jsme se všude na blogy, jak kritizujete změny na blog.cz a asi jsem jedinej, komu se to líbí. Nevim, možná je to nezvyk, ale všechno tam je + několik věcí navíc.

Lindsay Lohan blend

11. března 2011 v 13:41 | Strangeb
Po dlouhé době jsme se rozhodl udělat nějaký ten blend.
Není to nic extra, mělo to vypadat úplně jinak, ale nějak jsme si tak procházel starýma action a jedna mi nechala
jen tyhlety tmavé obrysy, nebo jak bych to nazval. S konečnou prací jsem docela spokojenej, líbí se mi, že to není tak přeplácaný...

Happy Villainsday

12. února 2011 v 17:13 | K
Iron Man

No prosím. V pondelok je Valentín, dúfam, že vhodné zbrane už máte nakúpené, ja osobne som sa tento rok obrnila slepotou, aby ma nezaskočila žiadna z tých prehnaných dekorácii. Nuž, každopádne. Už dlho som nekolážovala. Hoci, tieto tri malinké babätká sa tak ani veľmi nazvať nedajú, bol v tom skôr zámer pozerať sa na pekných mužov a napodobiť sieťotlač. Všetky tri sú rovnaké, len s iným hrdinom, inak farebne ladené.


Usmievavý Fassbender ako dickhead Magneto je asi trocha off the hook, nevadí, hlavne že Garfield sa neusmieva bezdôvodne. Môžete použiť ako header v hrubom menu. Tak, čo vy na to? Dúfam, že nemusím upozorňovať na copyright.
Podpis K

Nicole Kidman

2. února 2011 v 20:04 | Strangeb
Kvůli pololetí jsem neměl moc času, takže si to teď chci vynahradit, když už mám to volno. Pro začátek jsem se chtěl dostat do nálady, tak jsem udělal menší experimentální blend.  Musím říct, že jsem spokojenej, protože dopadl podle mého očekávání.
Jinak udělal jsem ho s Nicole,protože jsem nedávno viděl film FUR: an imaginary portrait of Diane Arbus. Ten, kdo se zajímá o focení, tak by podle mě měl to jméno Diane Arbus znát, stejně jako skoro každý fotograf zná jméno například... Annie Leibovitz.

Blend- Ellie Goulding

12. ledna 2011 v 16:30 | Strangeb
Náhodou jem se dnes podíval,kdy jsem přidal svůj první článek a docela mě udivilo, že jsem tu už rok. Možná by to chtělo něco lepšího, než blend, ale tak mě se líbí. Spíš kvůli písni, co mě inspirovala, ale tak co. Dělal jsem různé experimenty atd..  Snad teda vyšly.

Tuhletu písničku jsem při tom poslouchal a inspiroval se.
 
 

Reklama