i-design

Aby se krásně spalo...musíte mít krásnou postel.

19. června 2011 v 17:09 | Leesh
Známe to všichni, příjdeme večer unavení ze školy, práce nebo nějakém zájmovém kroužku a po dlouhém náročném dni chcete jediné - zalehnout do postele a spát. A taky všichni máme dny, kdy se potřebujeme vyspat, ale ne a ne usnout. Existují vrzavé, nepohodlné, takové ze kterých se při vstávání zatočí hlava, ale i pohodlné, různých velikostí, tvarů a stylů. Tak jo, vrhněme se do světa dřevených konstrukcí a polštářkového ráje.

Květiny v interiéru

17. června 2011 v 20:15 | Becky


"Rostliny pomáhají čistit vzduch tím, že odbourávají oxid uhličitý a přeměňují ho na kyslík. Některé druhy rostlin jsou schopné snižovat obsah trichloretylenu (TCE) a benzolu ve vzduchu. Zároveň působí jako nepostradatelná dekorace." (decostyle)


Kam s dárky aneb i-designové drobnůstky.

24. prosince 2010 v 12:00 | Leesh
avatar do rubriky o interiérovém designu
A máme štědrý den. Každému to utíká jinak, ale jedno je jisté - už za pár hodin dostaneme svoje dárečky a oslavíme ty Vánoce každý dle své vůle. Někdo dostane knížky, nebo oblečení, šminky, elektroniku, nebo spoustu malých drobností. Na výzvu jedné z čtenářek layforu jsem tak připravila krátký článek o tom, jak tyhlety nově nabyté věci vkusně umístit, uložit, schovat nebo vystavit na obdiv. Upozorňuji, že tento článek by si neměli číst ti rodiče, kteří trvají na úžasném pořádku, aby netrvali na takovémhle uklízení po celý nový rok. He. Pojala jsem to dost volně, dost subjektivně, no což. Perex a dem na to.

Není koláž jako koláž. A další vychytávky..

20. prosince 2010 v 20:22 | Leesh
xmass i-design
K napsání tohoto článku mě inspirovaly dvě věci. Jednak prázdné zející místo na mé zdi, zadruhé fanvideo k písničce Hey Soul Sister od skupiny Train (najdete jej pod perexem). Vracím se tím třeba i k tématu koláží, které bylo letos dost zmiňováno. Ovšem není koláž jako koláž, (nechme ty počítačové být a posuňme se k velkoplošným kolážím z fotek a různých výstřižků), takovouhle koláží můžete vyzdobit část své zdi, nebo alespoň nástěnku. A pak taky přidávám další malé tipy na nějaké to levné, ale pěkné doplnění interiéru vašeho pokoje.

Vánoce ve vašem pokoji, interier design.

11. prosince 2010 v 11:16 | Leesh
xmass i-design
Ano, Vánoce Vánoce přicházejí, a s tím se objevuje tendence vyzdobit si pokoje či domy ve Vánočním stylu. Často se to ale zvrhne do úplného nevkusu, který zruinuje útulnost a příjemný pocit. Máte nutkání zdobit i vy? Tak to si přečtěte, co a jak na to. Připomínám, že se jedná o pokojík, ne o obývák. A ještě, je to můj, subjektivní názor, doplněný o názory profesionálních interiérových designerů. A nakonec výzva : napište do komentářů, na jaké téma byste chtěli další díl i-designu? Těšíme se na vaše odezvy :) Pokračování pod perexem.

Tentokrát na téma: ,,židle"

9. prosince 2010 v 7:00 | Becky
by Leesh, layfor.blog.cz
Takže, ano tentokrát vám něco řekne Becky a bude to o židlích. A taky polštářcích. No víte, četla jsem jednu strašně chytrou knížku, tak vás teď budu poučovat, hahah.

Takže se pohodlně usaďte do svých jistě nepohodlných židlí a já vám ukážu jak si vybrat tu pohodlnou :P - ale ne moc, nechci mít na vědomí to, že usnete, sesunete se ze židle a někde se o něco praštíte (ne že by to třeba některým neprospělo...) 

I´ve got pockets full of dreams, babe I´m from New York...

12. listopadu 2010 v 22:29 | Leesh
avatar do rubriky o interiérovém designu
Po delší době se opět podíváme na to, jak vyřešit vaši pokojovou krizi. Jelikož mě jedna holka mile poprosila, udělala jsem tento článek více méně k jejím požadavkům, a vyšlo mi z toho něco takového. Předem proto upozorňuju že se to valné většině nemusí líbit a tak. Na přání to bude New York, zase trochu jinak. Je to zaměřeno na téma "velkoměsto", je to modernistické, barevné, osobité. Hlavní barvy budou odstíny modré, černé a bílé, samozřejmě podle vkusu můžete zaměnit za svoje oblíbené barvy, sladit to podle sebe. Vybavení vám opět poskytne IKEA, něco si třeba taky vyrobíte sami.

Jinak se omlouvám, že jsem tak neaktivní, snad to teď bude lepší. Tenhle článek už mám dávno, a není moc dlouhý a rozsáhlý, ale snad inspiruje a bude alespoň pro někoho zajímavý.

Knou hau počtvrté, interiérový design od Vixy

29. října 2010 v 0:45 | Nikki
by Leesh, layfor.blog.cz
Další člověk co se s vámi chce podělit o svůj návrh bydlení, tentokrát je to Vixy a japonský interiér. Ten se vyznačuje svou "čistotou", jemnými barvami a přesností. Jdeme na to.


Nick: Vixy
Věk: 13
Její nápad: Japonský pokoj


Japonský interiér je známý svou minimalistickou čistotou a geometrickou přesností. 

Knou hau potřetí, interiérový design od Pati

15. září 2010 v 12:39 | Asheen
avatar do rubriky o interiérovém designu
Jsem nachcípaná, opět. Vykašlala jsem se (doslova) na politologii a dějepis a našla si čas uveřejnit miničláneček od Pati (13).

Rozpočet: 16 850 Kč

Chcete se zapojit také? 
____________________________________________________________________________

"Môj nápad:
Môj nápad je dosť jednoduchý. Na tento návrh som použil tmavšiu hnedú a bežovú farbu. Kontrast týchto dvoch farieb sa mi veľmi zapáčil. Táto izba je viac dospelácka. Na prázdne steny odporúčam zakúpiť tapety so zaujímavým vzorom. Hnedú a bežovú môžete doplniť aj farbou podľa vlastného výberu. Na designe môžete vidieť aj fatboy pre psov , no môžete si podobný kúpiť aj pre kočky. Samozrejme iba keď nejaké máte. Veľmi dôležité sú podľa mňa zelené rastliny. Obyčajný kvet Vám do izby dokáže priniesť príjemnú atmosféru. Keď si izbu zariadíte ako vidíte na obrázku, nebudete ju musieť zas po piatich rokoch meniť. Priznávam, pri práci som sa inšpiroval E l e r e n s, pretože jej výtvor sa mi naozaj zapáčil. Dúfam, že jej to nevadí a že sa Vám páči aj ten môj :)"Děkujeme moc za nápad, koláž je super, máš parvdu, že je to takové dospělácké :). Mně osobně se nejvíc zamlouvá křešílko a ty obrázky. Díky :))

Chcete se zapojit také? 

Asheen, stará zlá čarodějnice.

Animal Print Inspiration

12. září 2010 v 20:06 | Leesh
by Leesh, layfor.blog.cz
Takže, ano tentokrát vám něco řekne Becky a bude to o židlích. A taky polštářcích. No víte, četla jsem jednu strašně chytrou knížku, tak vás teď budu poučovat, hihi.

Takže se pohodlně usaďte do svých jistě nepohodlných židlí a já vám ukážu jak si vybrat tu pohodlnou :P - ale ne moc, nechci mít na vědomí to že usnete, sesunete se ze židle a někde se o něco praštíte (ne že by to třeba některým neprospělo...)  
 

Reklama