Leesh - volné layouty

Demi Lovato má mrakodrap a vy můžete mít layout.

18. července 2011 v 18:45 | Leesh
Nazvěte si mě jak chcete, já se pustila do layoutu s Demi Lovato, ex-disney hvězdičkou o které jsem věděla, že má novou písničku, původně trochu neochotně, ale nakonec se mi ten song zalíbil natolik, že jsem mu "věnovala" celý layout. Po tom prettylittleliars-ovém přeplácaném jsem se s radostí držela na uzdě a pak to dopadlo snad ještě hůř. No co, třeba se to někomu bude líbit. Podrobnosti o výrobě najdete v menu. Můžete stahovat, nebo mi to komentovat a kritizovat. Hlavně si užívejte prázdniny, protože čtvrtina už je za námi.

Pretty, Little and already Liars.

27. června 2011 v 13:03 | Leesh
Tak ano, konečně jsem se dobrala k tomu, abych vytvořila nějaký layout. Tradadá, je to se seriálem Pretty Little Liars, pokud se najdou zájemci, tady je ke stažení, ale předem upozorňuji, že nastavování není úplně jednoduché. Jinak, v balíku jsou všemožné credity, jako ikonky, avatary, oddělovače, pozadí a zápatí, prohlídnete si na náhledu. Komentujte, kritizujte, ale v žádným případě nekopírujte a nevydávejte za své, pokud nechcete, aby váš účes skončil jako záchodová štětka :) Dík.

P.S. Řeknu vám krátký příběh : byl na objednávku, tudíž barvy, obrázky, texty, všechno jsem dělala na přání a pak se mi dotyčná slečna ozvala že už blog zrušila - takže se omlouvám, ale pro nějakou dobu rozhodně žádné obejdnávky. Tím se taky vysvětluje ta přeplácanost.

Staré layouty od Leesh

7. dubna 2010 v 20:31 | Leesh
Edit, červen 2011, všechny články s těmilo layi byly smazány, od teď přibudou nové.
AVATAR by Leesh, layfor.blog.cz
Náhled x Stahuj
Náhled x Stahuj
Avatar by Leesh, layfor.blog.cz
Náhled x Stahuj

Jestli "Stahuj" nesvítí, pravděpodobně se stahování upravuje nebo není dostupné. Pro všechno platí pravidla layforu, tudíž žádné kopírování, a přivlastňování. Pokud má avatar pod sebou jen "Náhled", pravděpodobně byl na objednávku.
 
 

Reklama