Nikki - volné layouty

layout ~ London

31. ledna 2011 v 18:57 | Nikki
layfor.blog.cz
Po delší době sem se konečně donutila zapnout photoshop a něco vytvořit (zprznit, splácat - jak chcete). Jako téma sem si vzala Londýn - město ketrý mě osobně uchvátilo, i když Brity a Británii vůbec ani trochu nemusim.
S tím přišel další nápad. Udělat, řekněme, kolekci layoutů s městy jako je již zmíněný Londýn, pak třeba New York, Paříž, Madrid, Tokyo atp. ~ takže dotaz, byl by o to zájem ? šup s tim do komentářů.

na mail Nixie.chan@yahoo.com posílejte : přezdívku a adresu blogu, já vám obratem pošlu .rar soubor se všemi věcmi potřebnými k nastavení layoutu. mail posílejte s předmětem Layout - London ~ maily které budou mít jinačí předmět neberu. a mějte trochu strpení, moje jediná starost není kontrolovat mail :)
 => objednávky volných layoutů otevřu někdy kolem jarňáků (přelom února a března).

Nikki :) 

lay - Miley Cyrus

14. června 2010 v 18:06 | Niккi
králik
Japonsko vyhrálo nad Kamerunem 1:0 + mám hodně dobrou náladu = konečně sem něco přidávám. Je to taková splácanina s Miley Cyrus (protože jsem jiný pngčka nenašla a už vůbec se mi nic nechtělo hledat).


ale pokud ho chcete,bude to trochu jinačí než s ostatníma tady na layforu. nerada zaplácávám server novýma blogama tudíž vám design nastavím já osobně. jediný co po vás chci je abyste mi na mail Nixie.chan@yahoo.com poslali : přezdívku, přihlašovací jméno a heslo na blog. Mail posílejte s předmětem Layout - Miley Cyrus [maily které budou mít jinačí předmět neberu.nemyslím tím když budete chtít jinačí lay chodí mi dost mailů a nemám čas procházet všecky - nejsem stroj]. jinak pokud se bojíte o heslo,myslím že bát se ničeho nemusíte. já nemám za potřebí někomu krást blogy. tohle mě fakt nebere.

"Však jemu nevadí, že smrdí" lay - DONUTS (DOUGNUTS)

26. ledna 2010 v 18:37 | Niккi
Strašně mě baví dělat vždycky 2 verze jednoho laye, člověk si pak může vybrat co mu přesně sedne :). No, abych pravdu řekla - tenhle lay neměl mít nic společnýho s korejskýma boybandama, ale.. zvrtlo se to. Chtěla jsem udělat něco s donutama a na dArtu jsem narazila na fotku s F.T. Island (kde mimochodem chybí Wonbin) kde se jimi cpou. Líbila se mi, tak jsem se na to vrhla :)
Jak už jsem nakousla - je na výběr ze dvou verzí. 1. verze - "Americká" a nespisovná a 2. verze "Britská" a spisovná.
Je mi naprosto jasný, že vám se líbit nebude, mám trochu pokřivenej vkus nebo jak to mám říct. Hmm?

"I'm only doing diz coz ur older"

23. ledna 2010 v 13:24 | Niккi
Jsem zpět z lyžáku a jsem (překvpivě) celá. Jen mi přibylo "pár" modřin :)


Takže tu máme layout s Evou Mendes, vlasně dva, ale ono je to stejný. Měla jsem potřebu už něco udělat. Tejden bez Photoshopu, no to už má člověk docela slušnej absťák :D. Já teda určitě.
Není to nic úžasnýho, ale mě se docela líbí. Hlavně ty fotky, ale byly děsně nekvalitní. Snažila jsem se to zamaskovat, ale to se moc nepovedlo, ale co už, zas tak hrozný to není.

akorát brushe jsou trochu jinačí

+něco na zasmání: když jsem to ukládala napsala jsem místo EVA MENDES - EVA MENSES :D

ale pokud ho chcete,bude to trochu jinačí než s ostatníma tady na layforu. nerada zaplácávám server novýma blogama tudíž vám design nastavím já osobně. jediný co po vás chci je abyste mi na mail Nixie.chan@yahoo.com poslali : přezdívku, přihlašovací jméno a heslo na blog. Mail posílejte s předmětem Layout - Eva Mendes - verze 1 nebo verze 2 [maily které budou mít jinačí předmět neberu.nemyslím tím když budete chtít jinačí lay chodí mi dost mailů a nemám čas procházet všecky - nejsem stroj]. jinak pokud se bojíte o heslo,myslím že bát se ničeho nemusíte. já nemám za potřebí někomu krást blogy. tohle mě fakt nebere.
 
 

Reklama