Ostatní věci

Ručne stručne

27. července 2011 v 13:39 | K
Nedávno ma opäť pochytila vlna chuti do kreslenia a myslím, že som konečne našla štýl, s ktorým by som chcela ďalej pracovať. Sú to len charaktery a skeče, ale o to viac sa ich snažím zdokonaliť.
A keďže práca vo Photoshope mi ide pomalšie a pri tomto mám akosi pocit, že aj niečo robím, chcem sa s vami o tieto kresby podeliť. Zatiaľ nie sú označené, pretože som nemala kedy si watermark urobiť, ale aj to čoskoro bude, preto ocením, ak ich nebudete nijakým spôsobom kopírovať, poškodzovať, prekresľovať a pod. Sú to tri moje najobľúbenejšie kusy (jeden čisto v ceruzke B-čku, ostatné dva sú robené hnedým tušom, prípadne doplnené o akvarel), ostatné veci ale postupne pribúdajú hlavne na tumblr, kde ich môžete nájsť pod tagom Look, it's art. Tak a pod perex :)

Strangeb, Michelangelo a Preisler

30. června 2011 v 9:29 | Strangeb
Možná, že to sem úplně patřit nebude, ale když už nemám co přidávat, tak se aspoň podělím o 3 má díla, co jsem spáchal za poslední rok. Jsou to studijní kresby. Dvě jsou od Michelangela a jedna od Preislera. Myslím si, že nejsou špatné a snad mým kreslířským umem nesnížím laťku layforu.
No nic, kochejte se..
xx
PS: Jo, je to podepsaný mým pravým jménem, takže doufám, i když to není podepsaný jako Strangeb, že to nikdo nebude vydávat za své... Znám 3 lidi, co se takhle jmenují, tak snad se nikdo takový další neobjeví. :D

Malá podvržnická fotomanipulace.

31. května 2011 v 21:01 | Leesh
Tak, mám konečně aspoň volno k nadechnutí, takže si dělám šaty na svatbu jedné kamarádky, a našla jsem si na weheartit perfektní "předlohu" - jenom ze zadu. Takže jsem se pomocí fotošopu posnažila vytvořit si "předek mých představ" a sfotomontážovala jsem tak za dvacet minut takovýhle "nákres". No, kdybyste někdo měl zájem o nějakou oblečeníhodnou fotomontáž nebo o podobné šaty, klíďo píďo (juhá, školká) mi napište do komentářů, domluvíme se. Celé se to zobrazí po kliknutí sem. Jinak splihlé jsou proto, že počítám se splihávajícím materiálem + jsem ty šaty musela dost prodloužit.

Malá narážka na politiku - Propisková aféra

19. dubna 2011 v 14:41 | Asheen
Milí čtenáři, jistě jste už slyšeli o novém milém skandálu, který předvedla Česká republika - o tzv. prupiskové aféře, v které je hlavní postavou hlava České republiky, pan prezident, Václav Klaus.

Pro ty, kteří se v politice a aktuálním dění zase až tolik neorientují:

Prezident Václav Klaus se sotva vrátil ze zahraniční cesty po Jižní Americe - a už řeší vládní krizi. Hvězdou internetu se však nyní kuriózně stal ve spojitosti s obvykle nudnou tiskovou konferencí, na níž s chilským protějškem Sebastiánem Piñerou komentoval vzájemné vztahy obou zemí. Na videonahrávce, kterou zveřejnila Česká televize, si záhadně hraje s psacím perem, které vzápětí zmizí. Na kanálu YouTube si už záznam, který se šíří i po sociálních sítích, pustily desítky tisíc lidí. Hrad nedementuje a říká: Jen památeční pero, žádný problém.

Klause při tiskové konferenci viditelně více než proslov prezidenta Chile zaujme krabička ležící před ním na stole. Ještě větší zájem vzbudí obsah. A pak už jen chilské pero nenápadně mizí pod stolem a zpět se nevrátí...
"Šlo o běžné pero s logem státu či kanceláře, které dostávají prezidenti a zároveň členové delegací při státních návštěvách. Na Pražském hradě tato pera dáváme vždy při jednáních delegací společně s pracovním blokem," vysvětluje mluvčí prezidenta Radim Ochvat.

Prezident však usedl ke stolu s "dárkovými" propisovačkami až poté, co na stejné židli a stejným perem podepsal smlouvu o cestovním ruchu za Česko ministr zahraničí Karel Schwarzenberg.
citace: www.tyden.cz

...Pročítala jsem novinky na internetu, a zarazila mě tam jedna nenápadná fotka - jelikož celou kauzu sleduji (aby bylo jasno, pana prezidenta si vážím z principu a jeho přístupu k EU, ovšem to, co předvedl se mi nezdá adekvátním chováním hlavy státu), chtěla jsem na ni nějak reagovat, výsledek máte níže. Klidně me zabte, můj názor na českou politiku nezměníte.

A pokud je Vám málo výklad tyden.cz, mrkněte se ještě na video, kde je pan prezident přímo v akci.


Adele layout

13. února 2011 v 13:25 | Strangeb
Labirynt mě už omrzel, tak přišel na řadu další design. Tentokrát je s mojí oblíbenou zpěvačkou Adele. Sice není moc známá, fržela asi tak před 2 rokama, kdy se přes noc stala hvězdou,protože vyhrála dvě ceny Grammy a nějakou anglickou prestižní soutěž za oběv roku. To debutovala se svojí deskou 19 (protože ji tehdy bylo 19.) Teď vydala novou desku 21 (protože ji je 21). :D
Nonic, naleznete ho zde.
Nejdřív měl vypadat jinak, ale jelikož jsem to nedomyslel, tak jsem ho musel předělat, protože mi nešel nastavit. Ale jsem spokojenější, teď vypadá líp.

Panda

7. února 2011 v 6:44 | Strangeb
Trochu jsem se nudil, a tak jsem se rozhodl udělat podle jednoho tutorialu tuhletu pandu. Není to nic extra, ja si s perem moc nerozumím, ale tak nakonec z toho vznikly 2 verze, jedna je v normálním png formátu a ta druhá se mračí, a proto je v gif.
Nemusím snad zdůrazňovat, aby jste to nevydávali za své.!

Your Eyes Wide Open

6. února 2011 v 8:26 | Strangeb
Strašně moc se mi líbí jednoduchá grafika,kde dominuje nějaký text,který nění jen zvolený font, případně s nějakým stylem. Opravdu tyto tři práce jsou hodně jednoduché a taky bylo jednoduché je udělat. Ale o to víc se mi to líbí. Nechal jsem se inspirovat jedním plagátem, co mám v pokojíčku. Je to z filmového fetivalu Projekt 2010 kde je jen černá a bílá a písmena jsou poskládaná do pistole.. Sice je jednoduchý, ale když jsem si v kině vybíral, jestli si vezmu tenhle, nebo nějakej barevnej z komerčně úspěšným filmem, tak jsem sáhl po tomhle.
xx

Ema Watson

22. ledna 2011 v 8:24 | Strangeb
Už dlouho jsem nedělal nic složitějšího, co by zabralo dýl jak 30 minut, tak jsem se rozhodl pro fotomanipulaci. Vybral jsem si na to (podle mně) vydařené shooty Emy. Není to nic extra, ale i tak doufám, že se to bude líbit, ale né zas až tolik, aby jste kopírovali.
xx
Nekopírujte a inspirace do určité míry.

Labyrint

28. srpna 2010 v 21:28 | Strangeb
Na mym osobnim blogu strangeb.blog jsem si udělal nový design a jelikož se mi líbí, tak se chci s ním pochlubit i tady na layforu. Je pravda, že neni nijak extra výrazný a propracovaný (i když mi docela trvalo, než jsem nastavil ty klikačky), ale hlavně je to asi jediný layout, který jsem dělal s představou, podle které jsem se opravdu držel, a která se jako jedna z mála povedla. Je tam pár myšlenek, sice trapné a jednoduché, jako například přes bludiště dojtete ke kamarádům atd..ale tak co :-D No radši mě teď neřeště.. :-D
...

Avatar Belly Swann - fotomontáž

13. srpna 2010 v 21:20 | Asheen
Takže, už jsem se polepšila. Avatar Belly. Ještě plánuju Edwarda. NEKRÁST!!!
Kopírovat nepovoleno. původně z tohoto obrázku.

A ano, ten velký copyright tam musel být. Vždycky se totiž najde někdo kdo se zajímá o Twilight a je mu úplně jedno, že s tímhle se někdo dělal třeba tři hodiny.

Líbí?
Asheen
 
 

Reklama