Stahuj brushe

New feather brush

5. února 2011 v 18:12 | Strangeb
Jak už jsem párkrát řek, poslední dobou zkoumám v PS nové funkce. Párkrát jsem si stáhl nějaké brushe, kde byl jen jeden obraz, ale když jsem ho chtěl použít, tak se mi střídaly tvary, barvy atd... Myslím si, že k peří se tento styl docela hodí. Snad se vám to bude líbit.
Pokud se vám to nestáhne po kliknutí na obrázek tak TADY.

Feather - brushe

24. ledna 2011 v 8:36 | Strangeb
K designu Black Swan jsem si udělal brushe a chtěl bych se o ně s váma podělit. Není jich moc, jen 9 jednotlivých per, ale věřím, že by se mohli někdy někomu hodit.
Kdyby se vám brushe nestahovali po kliknutí na obrázek, tak TADY.

Můžete brushe využivát jak chcete, ale jen v grafice. Nekopíujte si je na blogy a už vůbec si je nepřivlastňujte!

Brushes templates - pro ty, kteří nejsou s perem kamarádi

22. ledna 2011 v 12:10 | Ash
by Asheen layfor.blog.cz

STAHUJ

Čtyři extra velké brushe pro ty, kteří se nekamarádí s nástrojem "pero" v Adobe PS. Ten třetí je takový netradiční, ale tak snad ho někdo využije. Stačí jen navolit barvu štětce a barva stránky bude stejně sytá jako v nastavení - pak si jen přizpůsobíte zbytek stránky a je to :). A ještě jedna věc - buďte od té milosti a nekraďte mi moje brushe, jako se stalo nedávno. Není to hezké.

Asheen, stará zlá čarodějnice.

Old design brushes

24. prosince 2010 v 13:00 | Strangeb
Jako první dárek od Ježíškastrangeba dostáváte menší balík s brushema. K vánocům jsem dostal od Zelené super knihu, kde jsou různé rady atd.. na vylepšení interiéru s nákresama, takže jsem ty nákresy ofotil a spracoval pro vás.
Pokud se tam nedostanete kliknutím na obrázek, tak zde.
Tyto brushe můžete využívat, jak je libo, ale nevydávejte je za své!


Glossy brushes

14. prosince 2010 v 13:00 | Leesh
AVATAR
Často se začínající grafici ptají, jak se dělá tzv. skleněný odlesk, třeba u avatarů. Já si za účelem rychlejšího a jednoduššího odlesku vyrábím brushe. Tak jsem je Vám tu posbírala, je jich tam dvanáct, tři různé druhy ve čtyřech velikostech. Je to jenom taková blbůstka, ale myslím si, že to hodně ulehčí práci, třeba když chcete použít stejný odlesk na několik avatarů. Jinak, omlouvám se, že přidávám takovýhle blbosti, ale jsem nemocná a u počítače nemůžu strávit víc než tři čtvrtě hodiny. Až se uzdravím, plánuju layoutovej nářez, snad to vyležím do Vánoc :) Mějte se a buďte zdraví!
ALEESHA

Brushe pro PhotoFiltre - skrvny, cákance

13. srpna 2010 v 14:58 | Asheen
Tak mě jen tak napadlo..máme tu spoustu brushů pro Photoshopery, ale ani jeden set pro Photofilteráky. Já v tomhle programu nikdy nic moc nedělala, tak doufám, že jsem si to "nastudovala správně" a obrázky ve formátu .jpg, které budete používat jako "masky"(tak mi to bylo řečeno) vám pomůžou dosáhnout lepších výsledků. Jak narvat tyhle brushe do PF se dozvíte například zde. A také je to zazipováno, jak odzipovat ZDE.

by Asheen layfor.blog.czdownload

A prosím, když si to někdo stáhne, ozvěte se mi, plánuju totiž udělat další sety, ale když se nikomu nebudou hodit, pověsím to na hřebík :-).

Takže otázka: budou se hodit? Popř. Jaké byste uvítali?

Asheen

Sparkles pixel brushes set

13. srpna 2010 v 14:24 | Asheen
Snad se budou někomu hodit, třeba k pixelkám, nadpisům a tak podobně. Jsou trochu infantilní, ale mně to vůbec nevadí, poslední dobou dělám hodně infantilních věcí :-D. Je to zazipované (jak odzipovat ZDE). Nekrást. Jinak koušu prstíčky, všechny.
by Asheen, layfor.blog.cz

download

Asheen

Brushe 1-3

9. srpna 2010 v 21:33 | Strangeb
Přidávám 3 staré brushe, co už maj taky něco málo za sebou... Není to nic extra, myslim, že ty nejlepší (co se dají použít) jsou ty první.. No se podívejte...
Nekopíruj!! Radši čti pravidla!!

Brush set - kopa lístečků

15. července 2010 v 10:25 | Ash
Jestliže jsem si uvědomila, že brushe s listy bych měla uveřejňovat spíš na podzim, uvědomila jsem si to až příliš pozdě. Ale nemyslím, že by to byl takový zločin proti lidskosti :-D.

Brush je takový ten "hodně vtipně kouzelný", kdy se nemusíte patlat s jednotlivými lístečky, ale prostě přejedete danou oblast a on se vám tam už vyrobí. Nuže..!

by Ash

STAHUJ

Nevydávat za své, používat a šířit pod "značkou" layfor povinné ;)

Ash

Zvláštní brushe k použití, za ty se nic neplatí.

11. dubna 2010 v 10:17 | LeeshNo, tohle je teda taky výtvor století. Jsou to brushe různých ikonek, jako domeček, tužka, pírko, iPod vpřed a zpět, hvězdička, cákanec a pusa. Je to téměř nepoužitelný, ale zase tu je k tomu taky pět png obrázků (domeček, tužka, pírko a cákanec) a ty jsou víc kvalitní, a dají si použít. Nevydávat za své (i když pochybuju, že by to někdo dělal...ehm.) No, tak to  jsem chtěla říct.
Stahujte kliknutím na obrázek.
Leesh


 
 

Reklama