Strangeb

Strangeb

12. ledna 2010 v 21:27 | Strangeb
Strangeb
Zdravím Vás,

tak abych to nějak shrnul, nejvíc se od ostatních členů teamu liším tím, že jsme kluk, což je asi tak nejpodstatnější, protože já jsem žádný z mých designů nedělala.. :-D Jinak myslím, že mě snad všichni znáte a kdo ne, tak mu bude muset stačit tenhle článek nebo se mi vnucovat, to ale nedoporučuju.
Takže, momentálně je mi 15 a žiju v jednom z nejkulturnějších měst v ČR. Koho napadla Praha a jiné velkoměsto, tak se mýlí. Já totiž bydlím v Litomyšli. Momentálně v těchto dnech, těchto hodinách probíhá festival Smetanova Litomyšl, kdo jste o tom už slyšel, takže to tu je teď opravdu příjemné. Kdo by se nechtěl v noci procházet po večerním městě a přitom slyšet nějakou hezkou symfonii, či operu... :) Nebo rovnou se na některé představení, za určitou sumu, jít podívat.
Já osobně se také věnuju umění, a to ne jen grafice. Také rád kreslím, maluju, fotím nebo si sem tam něco uplácám z hlíny. Samotné grafice se věnuju už asi 3 roky. Za tu dobu jsem vystřídal několik osobních blogů, až jsem došel až na Layfor.
Tak to by bylo prozatím asi tak všechno, mějte se hezky.
s pozdravem

 
 

Reklama