Strangeb - volné layouty

Black Swan

23. ledna 2011 v 8:35 | Strangeb
 Přidávám další jednoduchý design. Tentokrát mě k tomu rozhoupal film Darrena Aronofskyho Black Swan. Určitě tohohle režiséra znáte, natočil například film Requiem for a dream a i tento film se velice vydařil. Není to nic monstrózního. (PS: pokud se vám ukazují okraje světlejší než hlavní část, tak to není špatným nastavením, ale hold v některých prohlížečích to je jiny.)

Ellie Goulding - lay

15. ledna 2011 v 13:24 | Strangeb
Ellie Goulding
 Po dlouhé době jsem udělal nějaký ten layout. Sice to není žádná propracovaná paráda, nad kterou bych trávil přes dvě hodiny, ale líbí se mi to. Udělal jsem ho z blendu, protože mám docela rád ty klasické a jednoduché designy, kde je ústředním bodem záhlaví a né všudemožně blikající animace a složité nastavení.

Jack Skellington

4. prosince 2010 v 12:50 | Strangeb
Jack Skellington
 Dlouho jsem neudělal žádný layout, a tak jsem se rozhodl nějaký udělat. Nechtěl jsem nic monstrózního, jednoduše jsem chtěl prostý design s nějakou  vánoční tématikou.
Snad se někomu bude líbit a bude si ho chtít nechat nastavit.. :-)

Audrey Kitching lay

17. srpna 2010 v 17:26 | Strangeb
Audrey
 Dělání designů mě baví a vzhledem k tomu, že se mi nelíbí témata, co mi píšete, jsem si zase našel vlastní. Tentokrá to je modelka Audrey (dřív byla děsně populární mezi muck:-* blogama atd... modelka jako Hanna beth) Moc se mi líbí její vlasy a ten trochu RETRO styl ( i když je škoda, že se teď hodně rozmohl a už to nebude tolik originální) Nonic, veškeré informace o stahování najdete v náhledu
Náhled  (Jestli chcete design na přání, jedinečná možnost ZDE)

Kylie Minogue lay

13. srpna 2010 v 22:54 | Strangeb
 Po dlouhé době tady máte free design.
Tento design jsem udělal z wallpaperu, protože se mi líbil. Layout se mi taky docela líbí, ale trochu mě tam rozčiluje ta část brady... No, doufám, že se někomu bude líbit a bude ho chtít nastavit.. :-)
Veškeré informace o stáhnutí designu najdete ve článku pravidla, přiložený v náhledu.

lay- Carmen Electra

23. března 2010 v 20:13 | Strangeb
Vím, že když uslišíte jméno CARMEN ELECTRA, tak si asi řeknete, že jsem udělal design s nějakou nahou babou, ale slibuju vám, že tady je oblečená.. :-D Tenhleten design už je hodně starej, ale bylo mi ho líto, protože se mi líbí. Je free, takže si o něj může napsat každý. (To je jen pro ty, co mi každý den píší, abych jim nastavil některý design z těch na objednávku). Prostě se mi nechtěj dodělávat ikonky a bez nich to není ono.Když chcete teda design s tím, co se vám líbí tak TADY (to, s čím nedělám designy tam najdete).

lay- Abound With Butterfly

24. ledna 2010 v 16:47 | Strangeb
by Strangeb- Abound With Butterfly
Takže jsem se nudil a nechtělo se mi dělat design na objednávku, tak jsem udělal jeden FREE. Docela se mi líbí, hlavně proto, že ty všechny prameny vlasů a motýly jsem přidělával já. Předtim ta silueta postavy vypadala plešaťe.. :-D Na designu je verze číslo 3. Jak stahovat design TADY. (Co se týče verzí, tak stačí připsat, kterou z těch 4 chcete.)
Náhled..:-)

lay- Kate Nash

15. ledna 2010 v 22:32 | Strangeb
Mám tady pro vás free design. Je s mojí hodně oblíbenou zpěvačkou Kate Nash. Nevypadá teda jako designy, co dělám, ale ten styl se mi k ní prostě nehodil. Je hezká, tak na co nějakej komlikovanej vzhled... :-D

Náhled!!!
 
 

Reklama